اکبر ترکی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی طبنا(خبرگزاری سلامت با اشاره به حضور رزمنده‌ها‌ی جبهه مقاوت در مناطق سیل زده کشورمان ادامه داد: اقدام رزمندگان همان گسترش و صدور انقلاب اسلامی‌ است که مد نظر امام (ره) و رهبر معظم انقلاب بود.

عضو فراکسیون ولایی مجلس  با بیان اینکه مردم جهان در حال بیدار شدن از خواب غفلت هستند، اظهار کرد: این به نوعی خیزش عمومی‌ و بیداری جهانی است و نمی‌توان گفت که فقط بیداری اسلامی‌ است. این حرکت‌ها‌ برخلاف خواسته‌ها‌ی قدرت‌ها‌ی استکباری مثل آمریکا و اسرائیل است.

ترکی با اشاره به اینکه مستکبرین فقط خود را ابر قدرت جهان می‌دانند، تصریح کرد: کشورهای مستکبر می‌خواهند کشورهای دیگر را به هر شکل ممکن زیر سلطه خود نگه دارند. امیدوارم با تلاش رزمندگان جبهه مقاومت، به زودی زود بلندی‌ها‌ی جولان بازپس گرفته می‌شود و حق و حقوق واقعی مردم این مناطق که در حال حاضر به دست اسرائیلی‌ها‌ است، به آنها برگردانده شود و این سرزمین به دست نیروهای انقلابی افتد.

وی خاطر نشان کرد: این مسائل در سراسر جهان باعث خواهد شد که مستکبرین بدانند نسل جوان و افراد حق طلب بیدار شده‌اند و به کمک عدالت خواهان خواهند آمد.