۰۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴

تقدیر از دکتر همتی به عنوان کارمند و مدیر تراز انقلاب اسلامی

در دومین جشنواره کارمند تراز انقلاب اسلامی، از رئیس جمعیت هلال‌احمر به عنوان کارمند و مدیر تراز انقلاب به پاس خدمات وی در حوادث و بحران‌ها از جمله بحران کرونا تقدیر شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال‌احمر، دومین جشنواره کارمند تراز انقلاب اسلامی با حضور مقامات لشکری و کشوری و با تاکید مقام معظم رهبری که فرمودند: “مدیر و کارمند تراز انقلاب اسلامی کسی است که همه زندگی‌اش را در حیطه وظایف و توانمندی‌هایش، صرف مشارکت در اداره امور کشور کرده است” در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

در این جشنواره که به‌منظور محقق کردن دولت اسلامی، تداوم انقلاب، افتخار به گذشته و تشویق مدیران و کارکنان وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برگزار شد، از کارکنان و مدیران برتر دستگاه‌های اجرایی تقدیر و تجلیل شد.

دکتر کریم همتی، رئیس جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران نیز در این جشنواره به عنوان مدیری سختکوش و تلاشگر انتخاب و به پاس خدمات شایسته در حوادث و بحران‌ها بخصوص حضور در خط مقدم مبارزه و مقابله با ویروس منحوس کرونا، مورد تقدیر قرار گرفت.

لازم به ذکر است این جشنواره با حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه،  رئیس سازمان بسیج مستضعفین، فرمانده سپاه حضرت محمدرسوال‌الله، نماینده ولی فقیه در بسیج اقشار کشور و دیگر مدیران و مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد.

همچنین در متن لوح تقدیر محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری خطاب به کریم همتی آمده است:

«بی‌تردید افتخارات و دستاوردهای غرورآفرین این مرز و بوم در عرصه های مختلف، پس از لطف الهی، مرهون فداکاری‌های عزیزانی است که از سرمایه جان و نعمت سلامتی خود گذشتند تا درخت انقلاب ریشه در خاک ایثار و شهادت گسترانید و از خون پاک شهیدان سیراب شود و میوه امنیت و آسایش را برای همه ما به ارمغان آورد و به همین دلیل است که ملت ایران هیچ‌گاه رشادت‌ها، فداکاری‌ها و اخلاص آن رادمردان بزرگ را فراموش نخواهد کرد.

 این لوح را به رسم تقدیر از جنابعالی که تحت ارشادات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در مسابقه خدمت به نظام و انقلاب اسلامی گوی سبقت را از دیگران ربوده‌اید، تقدیم می‌دارم و از خداوند متعال برایتان توفیق خدمت بیشتر و تندرستی مسئلت دارم.»

 

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments