به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، علی لاریجانی امروز (یکشنبه، ۲۲ بهمن ماه) که به منظور حضور در راهپیمایی بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی به شیراز سفر کرده است، در بدو ورود به استان فارس و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عرض سلام دارم به ساحت مقدس حضرت شاه چراغ (ع) و مردم شریف، عزیز و شجاع مردم شیراز و روز بسیار فرخنده ۲۲ بهمن را به آنها تبریک عرض می‌کنم.

وی با بیان اینکه ۲۲ بهمن ماه متعلق به خود ملت است و به جناح و گروهی مربوط نیست، بیان کرد: حرکتی را که ملت ایران با راهبری امام خمینی (ره) آغاز کرد، تحولی را در ایران و منطقه به وجود آورد که تأثیرات بسیار زیادی داشته است.

وی افزود: حضور مردم در چنین مناسبتی که متعلق به خودشان است این را نشان می‌دهد که آنها می‌خواهند همین راه را با استقامت ادامه دهند و از امنیت و پیشرفت خود حمایت کنند.

چالش‌های کشور با اراده ملت حل می‌شود

دکتر لاریجانی با بیان اینکه چالش‌های موجود با اراده ملت حل می‌شود و مردم احتیاجی به قیم از بیرون مرز‌ها ندارند، ادامه داد: مردم با اراده خود می‌خواهند شرایط را به سمتی ببرند که آبادانی، رفاه و امنیت ایجاد شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حضور مردم پشتوانه بسیار ارزشمند برای این حرکت است، گفت: امیدواریم این حمایت‌ها موجب شود که اراده‌های همه به توسعه، پیشرفت و حل مشکلات کشور معطوف شود.

بر اساس این گزارش در مراسم استقبال دکتر لاریجانی، آیت الله دستغیب؛ تولیت آستان احمدی و محمدی (شاه چراغ)، اسماعیل تبادار؛ استاندار فارس، مسئولان ارشد استانی، علی اکبری، مسعود رضایی و فرج‌الله رجبی و علاء‌الدین خادم نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی در فرودگاه حضور داشتند.(خبرگزاری دانشجو)