۲۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۵

هنوز در خصوص مصادیق شهرداری تهران صحبت نکرده‌ایم

منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران با بیان اینکه در انتخاب شهردار تهران فردی که با دولت و مجلس بتواند تعامل داشته باشد برای ما مطرح است، گفت: ما در شهرداری تهران به قهرمان و چهره نیاز نداریم.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت؛ مهدی چمران با بیان اینکه داشتن چهره ملی جزو شاخص‌های انتخاب شهردار تهران نیست، گفت: در اعلام شاخص‌های انتخاب شهردار تهران نظر شخصی نداریم؛ شاخص‌های انتخاب شهردار تهران همان چیزی است که اعلام کردیم.

وی ادامه داد: به چهره ملی که نمی‌خواهیم جایزه بدهیم، می‌خواهیم با او کار کنیم؛ در انتخاب شهردار تهران، فردی که با دولت و مجلس بتواند تعامل داشته باشد برای ما مطرح است؛ ما در شهرداری تهران به قهرمان و چهره نیاز نداریم؛ ما فردی را می‌خواهیم که توانایی مدیریت شهری داشته باشد و شاخص‌های مدنظرمان برای انتخاب شهردار تهران را اعلام کرده‌ایم.

منتخب ششمین شورای شهر تهران، تأکید کرد: ما تأکیدی بر انتخاب یک چهره ملی برای شهرداری تهران نداریم بنابراین نیازی نیست که تبعات بعدی آن را درنظر بگیریم؛ توانمندی، تخصص، ولایی بودن، توانایی مدیریتی و تجربه داشتن در انتخاب شهردار تهران برای ما اهمیت دارد.

چمران درباره زمان بررسی مصادیق شهردار تهران گفت: هنوز در خصوص مصادیق شهرداری تهران صحبت نکرده‌ایم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments