به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، کارلوس کی روش در نشست خبری پس از دیدار ایران برابر بولیوی اظهار داشت: از شما دوستان تشکر می‌کنم بازی خوبی را شاهد بودیم فوتبال مدرن زیبا و کارهای ترکیبی خوبی در آن بود و مطمئن هستم هواداران فوتبال که امشب به استادیوم آمده بودند راضی به خانه رفتند چون کارهای ترکیبی و بازی خوبی را مشاهده کردیم.

او ادامه داد: فکر می‌کنم مسیر طولانی پیش رو داریم باید کارایی ما بیشتر باشد، فکر می‌کنم حداقل باید چهار گل به ثمر می‌رساندیم. همانطور که گفتم نتیجه اینگونه بازی‌ها مهم نیست و مهم هماهنگی لازم بود که تک تک بازیکنان استحقاق تبریک و تحسین را دارند. آنها لیاقت بهترین امکانات را دارند تا به آمادگی بیشتر دست پیدا کنیم.

کی روش افزود: می‌خواهم از هوادارانی که امشب در ورزشگاه حضور پیدا کردند تشکر کنم. ما هنوز بازی‌های فیفا دی در آبان ماه را پیش رو داریم و امیدواریم دو بازی آماده سازی دیگر برگزار کنیم. تلاش خواهیم کرد که تیم ملی را در خانه‌های طرفداران ایران که در شهرهای دیگر هم حضور دارند تبریز شیراز مشهد در سراسر کشور حضور دارند، ببریم. البته باید با تیم‌های میهمان که دوست داریم برابر آنها بازی کنیم هماهنگی انجام بدهیم که در شهرهای دیگر بازی کنیم و تیم‌مان را به دیگر طرفداران تیم ملی نزدیک کنیم.

او درباره عملکرد خط دفاعی گفت: مطمئنا ما دوست نداریم هیچ یکی از بازیکنان مصدوم باشند اما این گونه بازیکنان آماده سازی فرصتی است تا دیگر بازیکنان بازی کنند. پورعلی گنجی بازیکن خوب و مهمی‌برای ماست ولی نوع بازی روزبه و حسینی و همچنین تداوم کارایی آنها به ما امیدواری زیادی می‌دهد. اگر به خاطر داشته باشید روزبه چند ماه پیش در‌هافبک بازی میکرد اما من او را آماده کردم و در جام جهانی به عنوان دفاع بازی کرد.همینطور حسینی قبل از جام جهانی تنها یک بازی دوستانه انجام داد اما حالا یک دفاع با استحکام بالاست و این دفاع وسط‌ها برای ۱۰ سال آینده ایران کافی خواهند بود. (ایلنا)