سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با یادآوری اقدامات موثر وزارت بهداشت و درمان دولت یازدهم، گفت: اجرای طرح تحول سلامت بار سنگینی از دوش مردم برداشت لذا مجلس به رفع مشکلات بودجه‌ای وزارت بهداشت با وزارتخانه‌های همسو در دولت آتی کمک می‌کند.

 

به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری سلامت بهرام پارسایی در گفت‌وگو با خانه‌ملت در خصوص وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان دولت دوازدهم، گفت: وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان توانستند رضایت‌مندی بسیاری از نمایندگان از عملکرد وی در دولت یازدهم و اعتماد آنها برای تصدی این وزارتخانه در دولت آتی را کسب کنند.

 

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: وزارت بهداشت و درمان دولت یازدهم با اجرای طرح تحول سلامت علی رغم انتقادات مطرح توانست بار سنگینی از دوش مردم بردارد، از همین جهت بعد از این نیز مجلس کمک خواهد کرد مشکلات بودجه‌ای که وزارت بهداشت و درمان با وزارتخانه‌های همسو دارد حل  و فصل شود.

 

وی ادامه داد: در حوزه سلامت و زیرساخت‌ها اقدامات تکمیلی انجام گرفته و در دولت دوازدهم نیز با انتخاب مجدد وزیر فعلی مجلس کمک خواهد کرد این اقدامات نهایی شود، خوشبختانه تعداد قابل ملاحظه‌ای تخت بیمارستانی در دولت یازدهم افزایش یافته که به موجب آن، خدمت رسانی به مردم افزایش یافته است.

 

پارسایی با بیان اینکه اقدامات صورت گرفته در دولت یازدهم از محرومیت‌زایی جلوگیری و به محرومیت‌زدایی کمک کرده است، گفت: وزارت بهداشت و درمان در حوزه سلامت قدم بزرگی برداشته که رضایتمندی مردم و نمایندگان را به همراه داشته است.

 

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: امیدواریم وزیر فعلی بهداشت و درمان با کسب آرا مورد نیاز در دولت دوزادهم نیز بتواند مشکلات درون وزارتخانه و مشکلاتی که با سایر وزارتخانه‌ها دارد را برطرف و اهداف و برنامه‌های مصوب حوزه سلامت و بهداشت و درمان را محقق سازد./