برگزیده یادداشت

 • سفر پوتین به ایران؛ نمایی از یک ائتلاف استراتژیک است

  رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی به تحلیل و بررسی سفر پوتین به ایران پرداخته است.

 • به او گفتیم آب زمزم است

  سفر حج پر از خاطرات مختلف است اگر قرار باشد یکی را انتخاب کنم قدری سخت می شود این خاطره مربوط به زمانی می شود که در مکه حضور داشتیم یک روز در مطب نشسته بودم که زنی را با دستان بسته آوردند!

 • گمشده در صحرای عربستان

  در آن دقایق از ته دل خواستم تا خداوند رحمان، ما را از این شرایط نجات دهد. زیر لب ذکر می‌خواندم و مستاصل بودم که چه باید کرد.

 • "حج " به روایت هلال خدمت

  "حج " به روایت هلال خدمت

  از دیدگاه هلال احمری‌ها "حج " عطر و بوی دیگری دارد...معنا و مفهومی از جنس آماده باش برای عملیاتی بین‌المللی و نقش و نگاری به زیبایی یک خدمت تمام عیار الهی...

تیتر سه سرویس 4

ادامه خبرها

 • تحلیل الاخبار؛ پیروزی حزب الله و شکست مخالفان در عرصه سیاسی لبنان

  تحلیل الاخبار؛ پیروزی حزب الله و شکست مخالفان در عرصه سیاسی لبنان

  نجیب میقاتی با رای اعضای پارلمان لبنان، در شرایطی بار دیگر مامور تشکیل کابینه شد که احزاب غرب گرا و حامیان خارجی آنها در انتخابات پارلمانی تلاش های زیادی کردند تا اکثریت کرسی ها را تصاحب کنند و بر حزب الله و همپیمانانش فایق آیند، حالا به دنبال انتخاب میقاتی برای تشکیل دولت جدید لبنان روزنامه الاخبار از آن به عنوان پیروزی حزب الله و همپیمانانش یاد کرده است.

 • کاهش ۱۵ درصدی تعداد واحدهای صنعتی راکد

  علی رسولیان / رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران

  کاهش ۱۵ درصدی تعداد واحدهای صنعتی راکد

  سال گذشته بر اساس دستور رئیس‌جمهور به وزیر صمت مقرر شد تا واحدهای راکد کشور در داخل شهرک و بیرون شهرک‌ها در رابطه با صنعت شناسایی و احیاء‌ شود که در نتیجه اقداماتی انجام شد و بر این اساس ۱۲ هزار و ۶۷ واحد راکد شناسایی شد.

 • سینمای دو ژانری!

  سینمای دو ژانری!

  سینمای ایران پس از پیروزی انقلاب 57 تغییرات اساسی داشته است. پس از طی کردن دوران انقلاب و جنگ تحمیلی دارای دوران طلایی در دهه ی ۷۰ بوده است که در آن فیلم های بسیار عالی و قابل تفکر ساخته و نمایش داده شده است.

 • فقر استعدادیابی و جوان‌گرایی در فوتبال ایران !

  فقر استعدادیابی و جوان‌گرایی در فوتبال ایران !

  در همه کشورهای فوتبال خیز دنیا برنامه ریزی ، پرورش استعدادهای جوان ؛ پرورش مربیان جوان با اعزام به کلاس های معتبر جز ارکان اساسی و بی‌بدیل فدراسیون های فوتبال آن کشور می باشد، اما در کشور ما مثل تمامی اتفاقات دیگر سیاسی و اقتصادی همه چیز برعکس است !

 • استقبال همیشگی از دوربین مخفی

  استقبال همیشگی از دوربین مخفی

  علیرضا فطرتی/دوربین مخفی در همه تلویزیون های جهان از جمله کشور ما، مخاطبان زیادی دارد. این برنامه، جدا از شبکه های تلویزیونی طرفداران زیادی در شبکه های اجتماعی دارد. سالهاست که دوربین مخفی در تلویزیون ایران تولید و پخش می شود. آن قدر این برنامه مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و می گیرد، که حتی به نمایش خانگی هم راه پیدا کرده است.

 • فتح خرمشهر؛ پیروزی فراموش‌نشدنی و جاودان ملت ایران

  سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی؛ معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

  فتح خرمشهر؛ پیروزی فراموش‌نشدنی و جاودان ملت ایران

  فتح خرمشهر نشان داد که اعتقاد به ارزشهای والای الهی، اسلامی و انقلابی و عشق به ولایت در کنار فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت به عنوان عامل اصلی هویت‌ساز این مرز و بوم همواره اقتدار و استقلال و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تضمین می‌نماید.

 • وزارت مردم، جلوه جهاد تبیین و امیدآفرینی

  حجت الله عبدالملکی/ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

  وزارت مردم، جلوه جهاد تبیین و امیدآفرینی

  جهاد تبیین در وزارت مردم مقدمه‌ای است برای اصلاح، تحول و توجه به خواسته‌های به حق ملت. چهار کلان پروژه در دست اقدام وزارتخانه در توجه به کار مردم، رفاه مردم، آتیه مردم و اموال مردم نیازمند جهادی عمیق و تبیین گسترده برای آحاد جامعه است. همین امر سبب می‌شود امید در دل‌های مردم پررنگ شود.

 • پیشکسوتان یا فالوور جمع کن ها؟!

  پیشکسوتان یا فالوور جمع کن ها؟!

  فرهنگ هواداری سال های سال است در تمام کشورهای فوتبالی وضعیت روشنی دارد الا در کشور ما که گویا باید با همه جای دنیا فرق داشته باشد ! چون ما احتمالا هم با برنامه تر فوتبال بازی می کنیم و حتما سطح لیگ های ما بالاتر از دیگر لیگ های دنیا است!