۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸

NYC با استناد به میزان ویروس پایین در مدارس، مدارس را دوباره باز می‌کند!

هفته‌ها بعد از تعطیلی مدارس برای یادگیری حضوری به دلیل افزایش عفونت‌های COVID-19، این مدرسه دوباره برای برخی از دانش آموزان شهر نیویورک باز شده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری سلامت به نقل از Yahoo، هفته‌ها بعد از تعطیلی مدارس برای یادگیری حضوری به دلیل افزایش عفونت‌های COVID-19، این مدرسه دوباره برای برخی از دانش آموزان شهر نیویورک باز شده است.

سیستم مدرسه‌های دولتی این شهر، که در اوایل این ماه یادگیری حضوری را متوقف کرد، دانش آموزان پیش دبستانی و کودکانی را که در کودکستان هستند تا کلاس پنجم که والدین آن‌ها ترکیبی از یادگیری درون مدرسه‌ای و از راه دور را انتخاب می‌کنند، در روز دوشنبه باز می گرداند. دانش آموزان با آموزش ویژه در همه پایه‌ها که نیازهای پیچیده خاصی دارند، از روز پنجشنبه مورد استقبال قرار می‌گیرند.

بیل دو بلازیو گفت، دبیرستان حداقل تا پس از تعطیلات دور از دسترس خواهند ماند.

دبلاسیو در ۱۸ نوامبر اعلام کرد که ساختمان‌های مدارس دولتی تعطیل می‌شوند زیرا این شهر آستانه ۳٪ از آزمایشات ویروس کرونا را که در طی یک دوره هفت روزه انجام شده بود، پشت سر گذاشته و مثبت اعلام شد.

با توجه به آمار و ارقام شهر، میزان آزمایشات مثبت COVID-19 اکنون بیش از ۵٪ است، اما دبلاسیو گفته است که بازگشایی مدارس با پروتکل‌های تست تقویت شده ایمن است تا حدی به دلیل اینکه تعداد کمی از عفونت‌ها به مدارس مرتبط شده‌اند.

میزان انتقال ویروس در مدارس پایین است!

دبلاسیو روز جمعه در رادیو WNYC گفت: ما در حال حاضر واقعیت‌هایی داریم که طی دو ماه انتقال بسیار پایین در مدارس ما وجود دارد، مدارس ما به وضوح ایمن‌تر هستند. این چیزی است که رهبران مراقبت‌های بهداشتی ما می‌گویند. مدارس ما از هر مکان دیگری در شهر نیویورک ایمن تر هستند. بنابراین، من واقعاً فکر می‌کنم همه افراد جامعه مدرسه می‌توانند احساس امنیت کنند زیرا اقدامات زیادی برای محافظت از همه در نظر گرفته شده است.

مدارس و کروناویروس

د بلاسیو در تاریخ ۲۹ نوامبر اعلام کرد که ساختمان‎های مدارس که به کودکان کوچک‌تر و دانش آموزان با نیازهای ویژه خدمت می‌کنند با آزمایش ویروس کرونا بازگشایی می‌شوند. ماسک و فاصله اجتماعی در همه مدارس شهرستان مورد نیاز است.

حدود ۱۹۰،۰۰۰ دانش آموز از روز دوشنبه واجد شرایط بازگشت به ساختمان‌های مدارس خواهند بود.

پس از تعطیلی مدرسه‌ها در ماه مارس، شهر نیویورک یکی از اولین شهرهای بزرگ ایالات متحده بود که در ماه سپتامبر ساختمان مدارس را بازگشایی کرد، اما اکثر والدین یادگیری فقط به صورت آنلاین را برای فرزندان خود انتخاب کردند.

کودکانی که والدین آن‌ها مدل ترکیبی را انتخاب می‌کردند، قبلاً از یک تا سه روز در هفته در کلاس‌های فیزیکی بودند، اما دبلاسیو گفت برخی از دانش آموزان اکنون پنج روز در هفته در ساختمان‌های مدرسه خود خواهند بود.

 

مترجم: سید محمد معین حبیبی پاسدار

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x