۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲

AFC: احتمال تعویق مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تا مردادماه آینده!

نشریه قطری به نقل از یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا تایید کرد که احتمال تعویق مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تا آگوست آینده وجود دارد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت)، کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته اعلام کرد از نمایندگان فدراسیون‌های سراسر قاره دعوت به عمل خواهد آورد تا به دنبال شیوع ویروس کرونا برای برگزاری مسابقات و برنامه‌های ورزشی تصمیم گیری کند.

به علت شیوع این ویروس تا به امروز مسابقات هفته سوم به تعویق افتاده است و همچنین مسابقه تیم سپاهان اصفهان با النصر عربستان در هفته چهارم دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم لغو شده است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا تأیید کرد که در حال کار بر روی تعیین تاریخ‌های متناوب در آوریل ۲۰۲۰ برای مسابقات دور برگشت مرحله مقدماتی رقابت‌های انتخابی زنان المپیک ۲۰۲۰ بین تیم‌های کره جنوبی و چین است که قرار بود ۶ و ۱۱ مارس ۲۰۲۰ برگزار شود.

از سوی دیگر منابع خبری در ایران اعلام کرده‌اند الهام شیخی، فوتسالیست اهل شهر قم به علت ابتلا به کرونا ویروس درگذشته است. منابع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کردند: “همه چیز به سمت جدی گرفتن بهترین راه حل‌های ممکن برای نجات لیگ قهرمانان آسیا می‌رود و برای رعایت عدالت بین باشگاه‌ها در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد. پیشنهادات مختلفی مانند به تعویق انداختن مسابقات تا آگوست(مرداد) آینده به شرط برگزاری سریع مسابقات دور گروهی هم مطرح شده است و این دیدگاه طی چند روز آینده برای باشگاه‌های شرق و غرب قاره کاملاً واضح خواهد بود”.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of