۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

۸۸ ابتلای جدید به ویروس کرونا در اصفهان / فوت ۷ بیمار

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ثبت 88 ابتلای جدید به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته در اصفهان خبر داد.

به خبرنگار خبرگزاری سلامت از اصفهان،آرش نجیمی گفت: در شبانه روز اخیر تعداد ۶۰۹ نفرمشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست ۸۸ نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی اضافه کرد: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده ۵۷ نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

نجیمی ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی تعداد ۳۷ بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

وی در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا افزود: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد ۷ بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست ۵ نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر ۳۸۷ مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد ۷۷ بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x