۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

۱۶۹ ابتلای جدید به ویروس کرونا در اصفهان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از 169 ابتلای جدید به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرگزاری سلامت از اصفهان،آرش نجیمی گفت: در شبانه روزگذشته تعداد یک هزار و ۴۴۳ نفرمشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست ۱۶۹ نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی اضافه کرد: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده ۱۰۳ نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افزود: همچنین در این بازه زمانی تعداد ۵۸ بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

آرش نجیمی در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد ۸ بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست ۳ نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر ۴۰۲ مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد ۷۹ بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x