۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران:

۱۴ هزار نیروی خدمات شهری وضعیت انهار و کانال‌های تهران را رصد می‌کنند

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از رصد تمامی‌کانال‌ها و انهار پایتخت توسط 14 هزار نیروی خدمات شهری خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، اصغر عطایی با بیان اینکه بارش باران در تهران از شب گذشته آغاز شده است، اظهار کرد: خوشبختانه از شب گذشته شاهد بارش باران خوبی در پایتخت بودیم که در برخی از ساعات هم شدت گرفت.

وی با بیان اینکه وضعیت انهار و کانال‌ها به صورت مداوم رصد می‌شود، عنوان کرد: با اقداماتی که از پیش جهت پاکسازی انهار و کانال‌ها انجام شده بود ما در هیچ یک از نقاط شهر شاهد آبگرفتگی نبودیم.

مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه در بارش‌های گذشته تمام ایردات مربوط به آب گرفتگی احصا و برطرف شد، گفت: نیروهای عملیاتی از ابتدای شب گذشته تمامی‌انهار سطح شهر را رصد و عوامل احتمالی که باعث بروز مشکل می‌شد را برطرف کردند.

وی با اشاره به همکاری شهرداری تهران و پلیس راهور در این زمینه تصریح کرد: همچنین تمام سطح شهر به وسیله دوربین‌ها تحت کنترل است تا در صورت بروز مشکل سریعاً نسبت به رفع آن اقدام شود.

عطایی با بیان اینکه بنا به اعلام سازمان هواشناسی بارش‌ها تا روز پنجشنبه ادامه دار است، گفت: در حال حاضر بارش باران به صورت خفیف در برخی از نقاط ادامه دار است و تمامی‌١۴ هزار نیروی خدمات شهری وضعیت انهار و کانال‌های شهر تهران را رصد می‌کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments