۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
فرمانده نیروی زمینی ارتش:

نیرو‌های مسلح در تولید تجهیزات مورد نیاز، گام‌های بلندی برداشته‌اند

امیر سرتیپ حیدری گفت: در سال‌های اخیر با توجه به تحریم‌ها، نیرو‌های مسلح کشور توانسته‌اند در تولید تجهیزات مورد نیاز، گام‌های بلندی بردارند و تلاش کرده‌ایم در حوزه تجهیزات به خودکفایی برسیم.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی ارتش،  امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش صبح امروز (چهارشنبه) در مراسم رونمایی از تجهیزات و ادوات خودرویی بازتولید شده این نیرو گفت: ارتقای تحرک در نیرو‌های مسلح، ارتش و نیروی زمینی، همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است.

وی افزود: با استفاده از فرصت‌های پدید آمده در نتیجه تهدید‌های ظالمانه استکبار جهانی، همواره تلاش کردیم آنچه را که نیاز داریم در داخل و با تلاش مهندسان توانمند تولید کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: کارکنان ولایت مدار نیروی زمینی ارتش در اقدامی جهادی توانسته اند، هم به ارتقای تحرک کمک کنند و هم استمرار عملیاتی را در سطح یگان‌های این نیرو فراهم آورند و اینگونه “نهضت روی پای خود ایستادن” را بار دیگر به نمایش دهند.

وی در ادامه بیان کرد: در سال‌های اخیر با توجه به تحریم‌های ظالمانه دشمنان، نیرو‌های مسلح توانسته اند در تولید تجهیزات مورد نیاز و متناسب با تهدیدات، گام‌های بزرگی بردارند. در این سال‌ها تلاش کرده‌ایم در حوزه تجهیزات به خودکفایی برسیم. خوشبختانه تجهیزاتی را که نیاز داریم در داخل تولید می‌کنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x