۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

۱۳۳ ابتلای جدید به ویروس کرونا در اصفهان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 133 ابتلای جدید به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت از اصفهان،آرش نجیمی اظهار داشت: در شبانه روز اخیر تعداد یک هزار و ۴۰۵ نفرمشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست ۱۳۳ نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی گفت: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده ۶۳ نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

نجیمی ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی تعداد ۶۳ بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

وی  در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر ۳۶۶ مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد ۹۱ بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد ۵ بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست ۳ نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments