۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱

۱۰۰ شهید مدافع سلامت در فهرست مصادیق شهدای خدمت

در نشست کمیته ملی تعیین مصادیق و امتیازات شهید خدمت که با حضور اعضای این کمیته برگزار شد، پرونده 41 شهید خدمت مدافع سلامت دیگر تایید شد و تعداد پرونده های نهایی تا کنون به 100 شهید خدمت مدافع سلامت رسید.

به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری سلامت به نقل از  وبدا، دکتر سید کامل تقوی نژاد در این نشست که در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، اظهار داشت: اولین جلسه کمیته ملی  ۱۲ شهریور ماه امسال برگزار و به تنظیم و تصویب دستورالعمل نحوه تشکیل پرونده بررسی مدارک شهدای خدمت و آیین نامه اختصاصی آن منجر شد.

وی افزود: امروز ششمین جلسه کمیته ملی تعیین مصادیق و امتیازات شهید خدمت برگزار می شود و تا کنون دبیرخانه این کمیته بیش از ۱۰ جلسه چندین ساعته را برگزار و در این جلسات، پرونده های واصله از دانشگاه ها را به طور مفصل بررسی کرده است.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت یادآور شد: تا کنون ۲۴۹ پرونده به کمیته ملی واصل شده که ۵۹ پرونده در جلسات گذشته، تایید شده بود و امروز نیز ۴۱ پرونده مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین ۱۴۹ پرونده نیز برای بررسی های بیشتر و رفع نقص مدارک به دانشگاه ها عودت داده شده است.

گفتنی است در این جلسه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس سازمان اداری و استخدامی کشور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه، مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت و سایر اعضای دبیرخانه این کمیته حضور داشتند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments