۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴

۸ شهرستان استان گلستان دروضعیت قرمز!

رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان در خصوص آخرین وضعیت کرونا دراستان گلستان گفت؛ همچنان هشت شهرستان استان در وضعیت قرمز قراردارند.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از وبدا،دکترعبدالرضا فاضل افزود؛ شهرستانهای بندرترکمن،مراوه تپه، آق قلا، گمیشان، کلاله، گنبد، گالیکش و مینودشت از جمله شهرهایی هستند که وضعیت قرمز دارند وضروزی است که بیشتر به پروتکلهای بهداشتی توجه کنند.

وی با بیان اینکه بقیه شهرستانهای استان وضعیت زرد دارند افزود؛ ویروس کرونا همچنان یک ویروس پابرجاست و هیچ کشوری در سراسر دنیا نتوانسته این بیماری را به طور کامل از بین ببرد و ممکن است مدتها درگیر این ویروس باشیم بر همین اساس تنها راه پیشگیری زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شستن متناوب دستها می باشد.

دکتر فاضل با هشدار نسبت به اینکه کرونا شوخی ندارد به رعایت بیشتر اصول بهداشتی از سوی مردم تاکید کرد وگفت :از ۱۵ تیرماه استفاده از ماسک در اماکن تجمعی الزامی می شود که ضروری است مردم رعایت کنند.

وی همچنین نسبت به حضور مردم در مراسم های عروسی وعزا هشدار داد گفت؛ بسیاری از بیماران جدید در مراسم های عروسی وعزا به این بیماری مبتلا شدند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of