۰۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۹
رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر:

۷ خدمه موتور لنج باری در خلیج‌ فارس نجات پیدا کردند

رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با اقدام به موقع عوامل عملیاتی این اداره کل عملیات امداد و نجات ۷ خدمه موتور لنج باری در خلیج فارس با موفقیت انجام شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت، حجت خسروی روز جمعه به رسانه‌ها اعلام کرد: در ساعت ۴:۳۰ دقیقه بامداد امروز در پی اعلام اضطرار از سوی موتور لنج باری که از مبدا شارجه به سمت آبادان در حرکت بود پس از هماهنگی لازم شناور ناجی ۱۸ به موقعیت اعزام شد.

وی بیان کرد: در ارتباط با مرکز فرعی جستجو و نجات دریایی عسلویه شرایط اضطرار لنج یاد شده ناشی از نقص فنی و آبگرفتگی شدید و همراه با احتمال غرق عنوان شد.

خسروی ادامه داد: با رسیدن شناور ناجی ۱۸ به موقعیت مشخص شد لنج حادثه دیده به صورت نیمه غرق بوده و خدمه لنج نیز توسط یکی از موتور لنج‌هایی که در منطقه بوده نجات پیدا کرده است.

وی عنوان کرد: شناور ناجی ۱۸ به منظور مشخص شدن محل دقیق غرق شدن موتور لنج، نفرات نجات یافته را تحویل واحد نیروی دریایی سپاه داد.

خسروی افزود: شناور ناجی در ساعت ۸:۳۰ دقیقه پس از ثبت نهایی موقعیت موتور لنج غرق شده به سمت پایگاهش در اسکله پارس عسلویه حرکت کرد.

منبع: ایرنا

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments