۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۱
استاندار تهران:

۵۴ درصد سپرده های بانک ها در کشور متعلق به شهروندان تهرانی می‌باشد

استاندار تهران با اشاره به اینکه ۵۴ درصد سپرده های بانک ها در کشور متعلق به شهروندان تهرانی است گفت: قانون منع استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتر در تهران مانع جهش تولید است.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، انوشیروان محسنی بندپی در آیین افتتاح مرکز فوریت های رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی اظهار داشت: امروز با افتتاح این مرکز با نگاهی جدید مبتنی بر اقدام و عمل در عرصه رفع مشکلات تولید گام بر می داریم.

وی ادامه داد: در استان تهران البته قبل از افتتاح این مرکز روحیه پیگیری و رفع مشکلات واحدهای تولیدی حاکم بود و اثر بخشی این پیگیری کاهش نرخ بیکاری در سال های ۹۸ و ۹۹ بود.

استاندار تهران عنوان کرد: بر خلاف سایر استان ها هنوز در استان تهران یک نماینده واحد از سوی شورای هماهنگی بانک های استان در جلسات  حضور پیدا نمیکند، این در حالی است که میزان سپرده گذاری شهروندان استان تهران در بانک های کشور ۵۴ درصد است، اما متاسفانه متقاضیانی که از سوی ستاد تسهیل برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی می شوند کمتر به نتیجه می رسند.

محسنیبندپی سپس گفت: قانون منع استقرار صنایع در شعاع ۱۲۰ کیلومتر برای استان های البرز و سمنان معنایی ندارد، اما در تهران با استقرار ۲۰ درصد صنایع کشور متاسفانه این قانون مانع جهش تولید است علی‌رغم تلاش های فراوان هنوز  نتوانستیم این  مشکل را برطرف کنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x