Monday 30 March 2020 | دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
بازدید: 211

۴ کشته و ۱۴ مصدوم در دو حادثه بامداد امروز در اتوبان‌های منتهی به کاشان

رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان از کشته شدن چهار نفر و مصدومیت ۱۴ نفر در بازه زمانی یکساعته در محورهای مواصلاتی کاشان خبر داد.

به گزارش گروه سلامت طبنا(خبرگزاری سلامت) به نقل از اورژانس کشور، دکتر حسین ریاحی رییس مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان از کشته شدن چهار نفر و مصدومیت ۱۴ نفر در بازه زمانی یکساعته در محورهای مواصلاتی کاشان خبر داد.

دکتر ریاحی بیان کرد در حادثه اول که در ساعت یک بامداد امروز پنجشنبه هفتم شهریور ماه در اتوبان قم کاشان روبه روی مسجد شهدا رخ داد در اثر برخورد یک دستگاه تریلی با گاردریل و سپس تصادف زنجیره ای دو دستگاه پراید و یک دستگاه ام وی ام با آنها ۱۳ نفر مصدوم شدند که ۱۲ نفر بوسیله سه دستگاه آمبولانس این مرکز و هلال‌احمر به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل و یک نفر نیز در صحنه درمان شد.

حال مصدومین انتقالی خوشبختانه رضایت بخش گزارش شده است.

دکتر ریاحی افزود در حادثه دوم که در ساعت۱:۵۲ دقیقه در کیلومتر ۱۵اتوبان کاشان نطنز رخ داد در اثر انحراف و برخورد یک دستگاه تریلی با یک دستگاه پراید، متاسفانه چهار سرنشین این خودرو که اعضای یک خانواده و از هموطنان شمال کشور بودند، در صحنه و قبل از رسیدن پرسنل اورژانس جان خود را از دست داده بودند و تنها مصدوم این حادثه پس از اقدامات درمانی مناسب به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل گردید که حال وی تا کنون نسبتاً مساعد گزارش شده است.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of