۰۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
استاندار بوشهر خبر داد:

۳ پیشنهاد استان بوشهر به ستاد ملی مقابله با کرونا

استاندار بوشهر از ۳ پیشنهاد ستاد استانی مقابله با کرونا در استان بوشهر به ستاد ملی مقابله با کرونا برای ایجاد محدودیت در ۴ شهرستان استان خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالکریم گراوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نشست امروز یکشنبه اول تیرماه ستاد استانی مقابله با کرونا که در استانداری بوشهر برگزار شد ۳ پیشنهاد برای ایجاد محدودیت در ۴ شهرستان بوشهر، کنگان، گناوه و دشتستان برای اعلام به ستاد ملی مقابله با کرونا تصویب شد.

وی بیان کرد: پیشنهاد اول کاهش حضور کارکنان دستگاه های اجرایی در محل کار است که مقرر شد نحوه حضور  کارکنان در ادارات پس از تایید ستاد ملی اعلام شود

استاندار بوشهر افزود: پیشنهاد دوم: تعطیلی بازارها به مدت یک هفته با اولویت بازارهای سرپوشیده و پاساژها است، ضمن اینکه خبازیها؛ سوپر مارکت ها، فروشگاههای عرضه میوه و تره بار ، گوشت و مرغ و تعمیرگاهها از این مورد مستثنی خواهند بود مگر در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی.

گراوند گفت: پیشنهاد سوم: کنترل شدید رفت و آمد در ۴ شهرستان که در وضعیت قرمز قرار دارند.

وی تاکید کرد: موارد پیشنهادی در صورت تایید ستاد ملی مقابله با کرونا در استان اجرایی خواهد شد و مختص ۴ شهرستان بوشهر، دشتستان، کنگان و گناوه است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x