۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:

۳۲۶ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۳۲۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از وبدا،دکتر سعید کشمیری اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

وی بابیان اینکه در حال حاضر ۱۴۹ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۱  مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۱۹ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه دو نفر از همشهریان عزیزمان در روز گذشته فوت‌شده‌اند و تست کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است که یک آقای ۶۶ و یک خانم ۶۹ ساله با بیماری‌های زمینه‌ای فشارخون بالا و دیابت بوده‌اند.

وی بابیان اینکه هم‌اکنون ۵۲ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۳ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

دکتر سعید کشمیری با بیان اینکه دانش آموزان با علائم عفونت ویروسی نباید به مدرسه بروند بیان داشت: وضعیت امسال با سال‌های گذشته کاملا متفاوت بوده و والدین به هیچ وجه نباید دانش آموزان را که کوچکترین نشانه عفونت ویروسی دستگاه تنفسی فوقانی دارند به مدرسه بفرستند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x