۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۰
معاون رئیس جمهوری:‌

۳۰ میلیارد ریال به ورزش بانوان فارس اختصاص یافت

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده که در قالب سفر استانی به فارس آمده در جمع بانوان ورزشکار گفت:‌در این سفر ۳۰ میلیارد ریال به ورزش بانوان اختصاص داده شده است.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، انسیه خزعلی پنجشنبه پس از بازدید از مجموعه ورزشی حجاب شیراز در جلسه‌ای با حضور بانوان ورزشکار و مدال آور استان فارس اظهار کرد: علاوه برآن ۱۰ میلیارد ریال از وزارت نیرو برای مجموعه ورزشی حجاب و ۱۰ میلیارد ریال هم از وزارت نفت برای پارک بانوان در نظر گرفته شده است تا بتوانیم هم ورزش همگانی و هم ورزش قهرمانی در قسمت بانوان را فعال‌تر کنیم‌.

وی ادامه داد:مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان فارس قول داده که خانه ورزش روستایی ویژه بانوان در این استان راه اندازی شود.در زمینه تامین تجهیزات و وسایل ورزشی نیز حتما ورزشکاران را مورد حمایت قرار خواهیم دادو درصدد هستیم که تجهیزات مربوط به باشگاه‌های ورزشی بانوان را پیگیری کنیم.

بیمه و استخدام ورزشکاران

خزعلی در زمینه بیمه ورزشکاران گفت:بیمه مطالبه به حقی است که از سوی هنرمندان و ورزشکاران مطرح می‌شود اما درحال حاضر دولت با کسری بودجه مواجه است و امکان تعهد جدید وجود ندارد، بدون شک اگر وضعیت اقتصادی کشور بهتر شود بیمه ورزشکاران در دستور کار دولت قرار می گیرد. تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که بحث قوانین مربوط به استخدام ورزشکاران را پیگیری کنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments