۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن:

۱۷۰۰۰ مسکن شهری توسط بنیاد مسکن طی امسال احداث می‌شود 

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن، گفت: بنیاد مسکن علاوه بر برنامه ۱۳۸ هزار واحدی طرح اقدام ملی مسکن در سراسر کشور، ۱۷۰۰۰ واحد مسکن شهری را با بهره‌مندی از ظرفیت مالی حساب ۱۰۰ امام، آورده متقاضیان و مشارکت مردمی، طی امسال ساخته و تحویل متقاضیان می‌دهد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، جواد حق‌شناس با اعلام این مطلب که آن بنیاد علاوه بر برنامه احداث ۱۳۸ هزار واحد طرح اقدام ملی مسکن که هم‌اکنون نزدیک به ۳۰ هزار واحد آن تعیین تکلیف شده است، احداث واحدهای مسکونی شهری را با بهره مندی از ظرفیت مالی حساب ۱۰۰ امام (ره) در برنامه دارد، گفت: بنیاد مسکن در ساخت مسکن شهری که برنامه هرساله است، در سالجاری احداث ۱۷ هزار واحد مسکن شهری را در دست اجرا دارد.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تصریح کرد: در احداث ۱۷۰۰۰ مسکن شهری در سراسر کشور، بنیاد با متقاضیان وارد تعامل شده و بخشی از کار انجام شده است که انتظار می رود تا پایان سال این واحدها تکمیل و تحویل متقاضیان شود.

حق‌شناس توضیح داد: احداث این بخش از واحدهای مسکونی شهری با بهره‌مندی از ظرفیت مالی حساب ۱۰۰ امام (ره)، آورده متقاضیان و سایر شرکا، تامین مالی شده و احداث می‌شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x