۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸
همزمان با هفته وحدت؛

۱۳۰ زندانی جرائم غیر عمد به همت داوطلب گنبدکاووس آزاد شدند

به مناسبت هفته وحدت ۱۳۰ زندانی با جرائم غیر عمد نیازمند و بیمار توسط داوطلب هلال احمر گنبد کاووس آزاد شدند و به کانون خانواده بازگشتند.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، اصغر نودهی با اعلام این خبر گفت: بسیاری از زندانیان جرائم غیر عمد دارند و یا به دلیل بدهکاری مالی در زندان هستند که نیاز به توجه و وساطت خیرین و بزرگان جامعه دارند تا بتوانند به کانون خانواده بازگردند. یکی از اهداف مهم هلال احمر تسکین آلام بشری است که با داشتن داوطلبان و خیرینی که هلال احمر را واسطه کمک به مردم محروم و نیازمند انتخاب کرده اند می توان به تحکیم بنیان خانواده که با اصل جامعه مرتبط است کمک کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گنبدکاووس افزود: در این راستا به همت حاج محمد شهرکی داوطلب گنبدکاووسی ۱۳۰ زندانی با جرائم مالی غیر عمد با اولویت زندانیان نیازمند و بیمار آزاد شدند و به کانون گرم خانواده بازگشتند، این اقدام خیرخواهانه داوطلب هلال احمر همزمان با هفته وحدت و میلاد پیامبر(ص) انجام شد.

به گفته نودهی تا کنون ۶ هزار و ۱۱۲ زندانی با جرائم غیر عمد توسط شهرکی آزاد شده و با وساطتت این نیکوکار ۲۷ نفر با دریافت رضایت از اولیای دم از قصاص رهایی یافته اند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x