۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸

۱۲ پروژه شهری و ۷ پروژه روستایی دستاورد دولت در حوزه ورزش استان

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل از افتتاح ۱۲ پروژه ورزشی شهری و ۷ پروژه ورزشی روستایی در دولت یازدهم و دوازدهم در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، سجاد انوشیروانی مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با روی کار آمدن دولت یازدهم و دوازدهم و در راستای توسعه اماکن ورزشی و زیر ساخت های ورزشی در استان اردبیل، ۱۲ پروژه ورزشی شهری و ۷ پروژه ورزشی روستایی در استان اردبیل افتتاح شده است.
او افزود: احداث سالن شهرک کوثر، بهسازی سالن خدنگی، بهسازی سالن برزگر، بهسازی سالن ۱۲ بهمن و بهسازی سالن گلمغان در اردبیل و احداث جایگاه تماشاگران فوتبال ،احداث استخر، تکمیل سالن شهری،احداث خوابگاه، سالن ایثار و بهسازی سالن شهدا در پارس آباد از طرح هایی است که در با اعتبارات ملی و استانی در قالب پروژه های حوزه شهری و از سال ۹۳ تا ۹۸ افتتاح شده است.
او تصریح کرد: احداث سالن روستای نقدی، احداث سالن روستای مرنی نمین،تکمیل سالن روستای مرنی، احداث خانه کشتی روستای نوشهر،احداث خانه کشتی سرعین،تکمیل سالن روستای دیزج،تکمیل سالن روستای آراللو و تکمیل سالن روستای سنگ آباد کوثر از دیگر پروژه های افتتاح شده در دولت یازدهم و دوازدهم است.
انوشیروانی اظهار کرد: برای افتتاح این ۱۹ پروژه در سطح استان، یکصدو بیست و چهار هزار میلیارد ریال، معادل دوازده میلیارد و چهارصد میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل عنوان کرد: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و در طول این مدت، سرانه ورزشی استان اردبیل، از ۴۵ صدم درصد به ۵۶ صدم درصد افزایش یافته است که رشد ۱۱ صدم درصدی را نشان می دهد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments