۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷

یک نفر کشته در حادثه ی واژگونی تریلی در جاده ی سنندج

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: در حادثه ی رانندگی واژگونی یک دستگاه تریلی که بامداد امروز در محور سنندج – سروآباد رخ داد، راننده ی تریلی در دم کشته شد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان، مهدی خوش قدم افزود: بر اساس اطلاع مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر پس از وقوع و اطلاع از این حادثه تیم های عملیاتی پایگاه های امداد و نجات جاده ای شویشه سنندج و قلعه جی سروآباد به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: در این حادثه که در ۵۰ کیلومتری شهر سنندج رخ داد ، متاسفانه راننده ی تریلی  دردم فوت نموده و تیم های رهاسازی جمعیت هلال احمر اقدام به خارج نمودن جسد وی نمودند.

وی اضافه کرد: با توجه به بزرگی حادثه، دو تیم عملیاتی جمعیت از دو پایگاه امدادی شامل ۶ نجاتگر، راس ساعت ۱/۲۰ دقیقه روز ۲۳ فروردین ماه در محل حادثه حاضر شده و عملیات رهاسازی تا ساعت ۵/۵۰ دقیقه به طول انجامید.

وی تصریح کرد: به دلیل واژگونی تریلی، با هماهنگی نیروی انتظامی و پلیس راه برای رهاسازی راننده از تجهیزات هیدرولیک استفاده شده و به دلیل بزرگی حادثه، عملیات بیش از ۴ ساعت طول کشید.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کردستان  گفت: توسط مسئولین امر علت تصادف سرعت زیاد و یا خواب آلودگی راننده ی تریلی عنوان شده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x