۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲

یلوه: استعفای گل محمدی منتفی شده است

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که در جلسه روز گذشته سرپرست مدیرعاملی سرخ‌پوشان با گل محمدی اختلافات حل شده است.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت رضا یلوه درباره استعفای یحیی گل محمدی گفت: بحث جدایی و استعفای یحیی گل‌محمدی منتفی شده است و ایشان روز گذشته جلسه‌ای با آقای رسول پناه داشتند و آقای رسول پناه نیز در تمرین شب گذشته حضور پیدا کردند و اختلافات برطرف شده است.

وی در ادامه صحبت‌های خود درباره خرید‌های جدید پرسپولیس گفت: آقای رغبتی از سوی هیات مدیره به عنوان مسئول نقل و انتقالات باشگاه انتخاب شدند و مذاکرات با بازیکنان مدنظر لیست سرمربی تیم را انجام دادند. با ۲ خریدی که امروز داشتیم لیست بزرگسال‌مان و بازیکنانی که در لیگ برتر می‌توانستیم جذب کنیم، تکمیل شد. با چند بازیکن دیگر هم در حال مذاکره هستیم تا ببینیم چه نتیجه‌ای دارد.

وی در مورد اینکه چرا اعداد و رقم های بازیکنانی که خریداری شده اند را اعلام نمی کنند تصریح کرد: سیستم باشگاه و آقای رسول پناه با این رویه که گفتید موافق هستند اما خب این تصمیم جمعی بوده و هیات مدیره باید موافقت کنند که اعداد قرارداد ها را اعلام کنیم یا نه. ولی اگر خود سازمان لیگ هم برنامه ای داشته باشد و آنها را اعلام کنند، کار باشگاه ها هم راحت می شود. حتی در مذاکره با بازیکن ها. همین چند روز پیش بود که از باشگاه رقیب یک بازیکن آمد و با ما مذاکره کرد و مجدد به باشگاه رقیب برگشت. امیدوارم شفاف سازی صورت بگیرد چون کار باشگاه ها هم راحت تر می شود.

وی در مورد اینکه منظورش محمدحسین مرادمند است، گفت: کار درستی نبود و ایشان بلافاصله از مذاکره با تیم رقیب ما آمدند با ما صحبت کردند و مجدد برگشتند آن سمت. به نظرم این کار خوبی نبود. به این موضوع نپردازیم بهتر است.

یلوه در خصوص ناراحتی یحیی گل محمدی و اینکه بحث رفتن ایشان از پرسپولیس منتفی است، گفت: بله صددر صد. دیروز آقای رغبتی و رسول پناه سر تمرین رفتند. آقا یحیی هم این مدت فشار زیادی متحمل شد، یک سری بازیکن ها مدنظر ایشان بود که آن اوایل یارگیری نتوانستیم آنها را جذب کنیم ولی در ادامه تلاش کردیم تا از لیست ایشان گزینه ها را جذب کنیم. خود آقا یحیی هم دغدغه شان این است که اعتبار پرسپولیس در آسیا حفظ شود. اگر ناراحتی ای هم بود ایشان می گفتند تیم قوی بسته شود تا در آسیا پر قدرت ظاهر شویم. خداراشکر دیروز هم جلسه ای با آقای رسول پناه داشتند و این بحث رفتن کاملا منتفی شده است و آقای گل محمدی پر قدرت حضور خواهند داشت تا در آسیا هم نتایج خوبی کسب کنیم.

وی در مورد مخالفت آنها با قانون عدم جذب بازیکن خارجی گفت: بله ما هم مخالفیم. قیمت بازیکنانی که با آنها مذاکره می کنیم و اعداد و ارقام بالا حاصل همین موضوع است چون می دانند ما دیگر بازیکن خارجی نمی توانیم جذب کنیم و باید از همان آنها بازیکن بگیریم.

معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس در توضیح موضوع سقف قرارداد باشگاه پرسپولیس گفت: ما برای قراردادها سقف گذاشتیم و به بازیکنان جدید و قدیمی محکم اعلام کردیم که از سقف در نظر گرفته شده توسط باشگاه نمی‌توانیم بیشتر قرارداد ببندیم و ناراحتی بعضی از آن‌ها هم به همین دلیل بود. آقای رسول پناه و هیات مدیره مکانیزم خاصی مدنظرشان بود و آن سقف قرارداد را ایجاد کردند. در کل باشگاه پرسپولیس سقف قرارداد متعادلی را رعایت کرده که با این اعداد و ارقامی که بازیکنان دارند، پرسپولیس میانگین را در نظر گرفته و بر اساس آن هم با بازیکنان فعلی برای تمدید صحبت می کند هم جذب بازیکنان جدید طبق جدول معین شده.

رضا یلوه واکنش به جدایی علیپور نیز گفت: علیپور دو سال آقای گل شد و امسال هم برای ما زحمت کشیده است. از این بابت شاید او هم حق داشته باشد و پیشنهاداتی که داشته، شاید ارقام بالاتری بوده اند ولی سقف باشگاه پرسپولیس هم در این حد بود که به او پیشنهاد دادیم ولی هنوز هم از برگشت علیپور ناامید نیستیم و امیدواریم پیشنهاد ما را قبول کند و برگردد و حداقل در آسیا برای ما بازی کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x