۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷

یاری:شاهد روزهای طلایی و درخشش تیم ملی فوتسال خواهیم بود

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: تمرینات پی در پی بازیکنان در باشگاهها باعث می شود تا آمادگی خوبی داشته باشند و در نتیجه تیم ملی آماده ای داشته باشیم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از سایت رسمی فدراسیون شهناز یاری سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان درباره برنامه های آتی این تیم اظهار داشت: طبق برنامه ریزی قصد داریم از شهریورماه اردوهای تدارکاتی خود را آغاز کنیم تا بازیکنان به هماهنگی و شرایطی ایده آل برسند. همچنین امیدوارم باشگاهها هر چه زودتر کار خود را آغاز کنند که این موضوع کمک شایانی به آمادگی بازیکنان خواهد کرد.

وی ادامه داد:تا زمانی که باشگاهها تمریناتشان را شروع نکنند و بازیکنان در شرایط تمرین و مسابقه قرار نگیرند روند مورد نظر برای ما حاصل نخواهد شد. تمرینات پی در پی بازیکنان در باشگاهها باعث می شود تا آمادگی خوبی داشته باشند و در نتیجه تیم ملی آماده ای داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان همچنین گفت: از نظر پروتکل های بهداشتی و دیگر شرایط برگزاری اردوها سخت است اما ما اولین اردوی تدارکاتی تیم ملی را به بازیکنان حاضر در لیگ اختصاص می دهیم که حضوری مطلوب و چشم گیر در بازیهای لیگ داشتند.امیدواریم‌ این بازیکنان بتوانند شایستگی هایشان را به منصه ظهور رسانند.

یاری در پایان افزود:برنامه ریزی های خود را با جدیت ادامه می دهیم. با حمایت بیش از پیش مسئولین فدراسیون و کمیته بانوان بدون شک شاهد روزهای طلایی و درخشش تیم ملی فوتسال خواهیم بود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x