۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

گواردیولا:آگوئرو بازی با رئال مادرید را از دست داد

منچسترسیتی در بازی برگشت با رئال مادرید در لیگ قهرمانان نمی تواند از سرخیو آگوئرو استفاده کند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت به نقل از استاد الدوحه تیم گواردیولا در مرحله دوم از ۱۶ بازی اخیر خود در ۱۷ مرداد ۹۹ به مصاف رئال می رود ، زیرا در اولین دیدار در اسپانیا قصد دارد از برتری ۲-۱ محافظت کند.

آگوئرو ماه گذشته دچار مصدومیت جدی زانو شد و در بارسلونا تحت عمل جراحی قرارگرفت. به همین خاطر تا مدتی طولانی قادر به بازی نخواهد بود.

در اوایل این هفته  گواردیولا ابراز امیدواری کرد که بهترین گلزن و رکورددار سیتی بتواند در ورزشگاه اتیهاد بازی کند.

اما پس از پیروزی ۵-۰ سیتی مقابل نروویچ در آخرین روز از فصل لیگ برتر  گواردیولا نسبت به در دسترس بودن مهاجم آرژانتینی برای مواجهه با قهرمان اسپانیا اعتماد به نفس کمتری داشت.

گواردیولا گفت: من فکر نمی کنم آگوئرو بازی با رئال مادرید برسد.

آگوئرو در این فصل ۲۳ بار در همه رقابت ها گلزنی کرده است ، اما گابریل ژسوس در هفته های اخیر در غیاب  مهاجم آرژانتین قدم برداشته و در ۷ بازی اخیر خود چهار گل به ثمر رسانده است.

سیتی هرگز از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فراتر رفته نرفته است ، اما دیوید سیلوا امیدوار است با تکمیل مجموعه مدال های خود  به ۱۰ سال کار خود در این باشگاه پایان دهد.

سفر مادرید به منچستر تحت تأثیر تصمیم دولت انگلستان مبنی بر اجرای قرنطینه دو هفته ای برای مسافرانی که از اسپانیا به این کشور می آیند  نخواهد بود.

مترجم: بابک جهانی

 

 

 

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments