۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳

گل محمدی: پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس تا ۳ روز دیگر باز می‌شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با وجود لجبازی وکیل بودیمیر تا ۳ روز دیگر پنجره نقل و انقالاتی مان باز می شود.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت یحیی گل محمدی درباره اینکه آیا سید جلال حسینی جزو بهترین بازیکنان بالای ۳۵ سال لیگ است، اظهار داشت: اسم سید جلال حسینی را باید از بین بهترین بازیکنان بالای ۳۵ سال لیگ خط زده و وی را جزو بهترین بازیکنان لیگ قرار بدهیم زیرا عملکرد خیلی خوبی در این فصل داشته و قطعا بهترین بازیکن بالای ۳۵ سال است.

وی درباره دلیل متمرکز بودن بازیکنانی مثل سید جلال حسینی روی کارهای فنی گفت: وی ویژگی های یک بازیکن خیلی خوب و حرفه ای را دارد. وقتی ساعت ۱۲ تمرین داریم، ساعت ۱۰ یا ۱۰:۳۰ به محل تمرین می آید و کارهایش را انجام می دهد. خیلی خوب و با انگیزه در تمرینات حاضر می شود.

سرمربی پرسپولیس افزود: بدنش را هم خیلی خوب نگه داشته و به خودش می رسد. اگر بازیکنی شرایط خوب و حرفه ای داشته باشد ۳۹ سال برای فوتبال بازی کردنش سنی نیست.

گل محمدی درباره اینکه به نظر می رسد گلزنی کاپیتان پرسپولیس بخشی از تاکتیک این تیم هم شده است، عنوان کرد: وی بیشتر گل هایش را از روی ضربات ایستگاهی به ثمر رسانده و مقابل سایپا از همین طریق گلزنی کرد. حسینی موقعیت سازی می کند و می داند توپ کجا فرود می آید. در تمرین هم برای ضربات ایستگاهی وقت زیادی گذاشته می شود.

وی افزود: نفراتی که قرار است در بخش تهاجمی کار کرده و ضربات ایستگاهی را بزنند خوب کار می کنند.
تمام بچه ها در گلزنی سهیم هستند اما سید جلال شم گلزنی هم دارد. امسال و سال های گذشته هم گل های زیاد و حساسی برای ما و مربیان دیگر پرسپولیس به ثمر رسانده است.

سرمربی پرسپولیس درباره زمان باز شدن پنجره نقل و انقالاتی پرسپولیس توضیح داد: احتمال می دهم پنجره ما از سه روز دیگر باز شود. مبلغ طلب بودیمیر را پرداخت کرده ایم اما وکیلش لجبازی می کند و برای تایید دریافت پولش به فیفا نامه نمی زند. به نظر می رسد مشکلات قبلی دلیل این اذیت کردن ها باشد.

گل محمدی تصریح کرد: ما به فیفا نامه زده ایم و آنها هم به وکیل بودیمیر نامه زده اند که اگر تا ۳ روز دیگر نامه ندهید به این معنی است که پول را دریافت کرده اید. امیدواریم این مشکل حل شود. زمان اتمام محرومیتش می تواند فعالیت ورزشی اش را شروع کند.

وی درباره اینکه آیا عیسی آل کثیر باید پس از اتمام محرومیتش به تمرینات پرسپولیس بازگردد، گفت: ۳-۲ بار برای حضور وی در تمرینات نامه زده ایم زیرا به عنوان یک بازیکن حرفه ای نیاز به حضور در تمرین دارد اما متاسفانه قبول نکردند حتی با ما تمرین کند‌.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا این باشگاه با شهریار مغانلو به توافق قطعی رسیده گفت: صحبت هایی با وی داشته ایم اما در مرحله ای نیست که زیاد امیدوارم باشیم. متاسفانه مشکلات مالی وجود دارد که سعی می کنیم برطرف شود. مغانلو جزو گزینه های ما بوده اما جذبش به وضعیتی بستگی دارد که به وجود می آید. فکر می کنم احتمال اینکه در ۲ روز آینده خبرهای خوبی از وی برسد وجود دارد.

گل محمدی افزود: در هر صورت ما باید در چهار جام شرکت کنیم. اکنون لیگ را پیش رو داریم. در ادامه هم باید در جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا و سوپرجام بازی کنیم. قطعا با توجه به فشردگی و حساسیت مسابقات باید تیم را تقویت کنیم. در صدد هستیم در روزهای باقی مانده تا پایان نقل و انتقالات بازیکن جذب کنیم. به تقویت شدن در خطوط مختلف احتیاج داریم.

وی درباره احتمال جذب بازیکنانی به جز شهریار مغانلو گفت: مشغول رایزنی هستیم اما جذب بازیکن باکیفیت با توجه به قرارداد داشتن آنها با تیم های دیگر سخت است. باید منتظر مانده و ببینیم چه اتفاق های رخ می دهد.

سرمربی پرسپولیس در ادامه گفت و گو با برنامه شب های فوتبالی درباره اینکه آیا باشگاه پرسپولیس برای جذب امین قاسمی نژاد با این بازیکن و شهرخودرو صحبت کرده است، گفت: در این مورد هیچ صحبتی نداشته ایم.

گل محمدی درباره مشکلات مالی تیم پرسپولیس و میزان پرداختی به بازیکنان عنوان کرد: به جز مشکلات مالی پرونده های زیادی درباره شکایت بازیکنان خارجی و داخلی داشته ایم که بودجه و درآمد باشگاه صرف تسویه با این نفرات شده است. اتفاق خوبی که برای ما افتاد تسویه مطالبات سال های گذشته بازیکنان از سوی مدیران باشگاه است. برای امسال هم ۲۰ درصد قراردادها پرداخت شده و فکر می کنم تا فردا هم ۱۰ درصد دیگر پرداختی داشته باشند.

وی افزود: البته برخی مشکلات انگیزشی هم وجود دارد. از رده نهم جدول خود را به صدر نشینی رساندیم اما شاید باورتان نشود که هزار تومان هم پاداش نگرفته ایم. از این بابت هیچ پولی دریافت نکرده ایم اما با تمام آن مشکلات به مدیران باشگاه و اعضای هیأت مدیره اطمینان کامل داریم. هیچ دلیلی هم برای اعتراض به عدم پرداختی ها نیست.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان سختی زیادی را متحمل شدند اما صبر و تحمل آنها برای باشگاه و هواداران قابل ستایش و ستودنی است.

گل محمدی درباره کنترل مشکلات پرسپولیس پس از دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا توضیح داد: پس از صعود ما به فینال مشکلات زیاد و عجیب و غریبی به وجود آمد. از فردای روزی که به فینال رسیدیم مشکلات و حواشی شروع شد و بعد از آن هم ادامه یافت. اتفاق های رخ داده در شأن و شخصیت باشگاه ما نبود اما سعی داریم آن روزهای خیلی بد را فراموش کنیم.

وی تصریح کرد: با آمدن سمیعی آرامش خاصی بر این حاکم و پس از حضور صدری در باشگاه هیات مدیران پرسپولیس یکدست‌ و هماهنگ شد‌ که این امر به ایجاد جوی مناسب خیلی کمک کرد. در آن روزهای سخت تنها چیزی که خیلی به ما انگیزه می داد حمایت هواداران بود‌ که با وجود نگرانی شان هیچ وقت به بازیکنان حس ناامیدی نداشتند.

سرمربی پرسپولیس افزود: تا آخرین لحظه با حمایت و پشتیبانی شان به همه ما دلگرمی دادند و از تک تک آنها تشکر می کنم. خیلی ها حتی در برنامه زنده تلویزیونی سعی کردند ما را به حاشیه بکشانند اما سعی کردیم از حواشی دوری کنیم اما خوشبختانه تمرکز ما روی تیم، تمرین و مسابقات مان بود. پس از جو خوب مدیریتی که در باشگاه حاکم شد بازیکنان هم اصلی ترین عامل این موفقیت ها بودند.

گل محمدی ادامه داد: بازیکنان با تمام وجود کار و تلاش کرده و پا پس نکشیدند. هرچند بازی عقب افتاده داشتیم اما وقتی ۱۲-۱۰ امتیاز عقب باشید رسیدن به لباس جدول خیلی سخت است. با وجود کار بزرگی که انجام دادیم کارمان تازه شروع شده و حفظ این جایگاه سخت تر است. حمایت هواداران همیشه کنار ما است اما سعی کردیم به دور از حاشیه کارمان را انجام بدهیم. تمام سعی و تمرکز کادرفنی، بازیکنان و مدیران باشگاه این است که موفقیت ها را ادامه بدهیم.

وی درباره احتمال جدایی آرمان رمضانی از پرسپولیس گفت: همه چیز به این بستگی دارد که بتوانیم چه بازیکنی جذب کنیم. در حال حاضر لیست ورود و خروجی نداریم و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی می افتد. پس از آن تصمیم گیری می کنیم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments