۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰

گل‌محمدی: ۳ امتیاز بازی اول مهم بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:در این تورنمنت‌ها سه امتیاز بازی اول مهم است و خوشبختانه توانستیم سه امتیاز را با سختی زیاد به دست آوریم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت یحیی گل‌محمدی پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الوحده امارات در نشست خبری اظهار داشت: در این تورنمنت‌ها سه امتیاز بازی اول مهم است و خوشبختانه توانستیم سه امتیاز را با سختی زیاد به دست آوریم.مقابل یک تیم خوب بازی داشتیم یکی از تیم‌هایی است که شانس صعود به مرحله بعد دارد. الوحده به ویژه در نیمه دوم بازی خوبی انجام داد سختی‌های زیادی را در این مدت متحمل شدیم.

وی افزود: هم در بحث ترانسفر تیم و هم در بحث کیفیت تمریناتی که در دو روز در گوا داشتیم مشکل داشتیم. کیفیت تمرینات مورد انتظارمان نبود اما در مجموع بازی سختی مقابل الوحده انجام دادیم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: از بچه‌ها خیلی تشکر می‌کنم زیرا مسابقه پرفشاری را در این شرایط جوی تحمل کردند این سه امتیاز را به تمام هواداران خوب‌مان تقدیم می‌کنیم و امیدوارم بتوانیم در ادامه نتایج مثبتی کسب کنیم که در نهایت منجر به صعود ما از گروه شود.

گل‌محمدی درباره دلیل غلبه پرسپولیس بر مدافعان الوحده و کسب برد، گفت: در نیمه اول فکر می‌کنم توانستیم نتیجه را به دست آوریم و بازیکنان‌مان با پاس‌های کوتاه و استفاده از فضاهای ایجاد شده توانستند فشار خوبی به حریف بیاورند. در این نیمه چند موقعیت خوب داشتیم خیلی فرصت‌طلب بودیم و در نهایت هم خوب دفاع کردیم و هم از فرصتی که به دست آورده خوب استفاده کردیم تا سه امتیاز را به دست آوریم.

وی در خصوص تعویض ها در نیمه دوم ادامه داد: به نظر من انرژی تازه ای توانستیم در نیمه دوم به تیم بدهیم. نفرات تعویضی ما یعنی عیسی آل‌کثیر، کمال کامیابی‌نیا و علی شجاعی توانستند به تیم کمک کنند. یک تیم خوب هم بیرون زمین داشتیم و این نفرات تعویضی به اندازه خودشان خیلی کمک کردند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x