۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

گل‌محمدی: پنالتی ماشین‌سازی درست نبود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که پنالتی ماشین‌سازی در مصاف با این تیم نادرست بوده است.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت یحیی گل‌محمدی پس از برتری ۲ بر یک تیمش مقابل ماشین‌سازی ضمن بیان این مطلب در گفتگوی کنار زمین اظهار داشت: مجدداً به همه اهالی فوتبال و خانواده میناوند تسلیت می‌گویم. ما نیمه اول بازی خوبی ارائه کردیم و به گل هم رسیدیم. در دقیقه ۲۵ که شماره مهرداد هم بود و برای ما خوش‌آیند گل زدیم. خیلی خوشحال شدیم که مهرداد را یاد کردیم.

وی افزود: در نیمه دوم ماشین‌سازی شجاعت به خرج داد و برای جبران گل خیلی هجومی بازی کرد و در یک پنالتی هم به گل رسید، هرچند به این مسئله اعتراض داریم و صحنه‌ای که ما دیدیم پنالتی نبود و با این حال باید کارشناسان ببینند. بعد از دریافت گل ما فشار را بیشتر کردیم و فکر می‌کنم ماشین‌سازی به تجربه بازیکنان ما باخت.

یحیی گل‌محمدی همچنین در نشست خبری بازی اظهار داشت: بازهم تسلیت می‌گویم به همه اهالی فوتبال و خانواده میناوند. نیمه اول بازی خوبی ارائه کردیم و به گل هم رسیدیم. در دقیقه ۲۵ که شماره میناوند بود هم گل زدیم و از این اتفاق خیلی خوشحال شدیم.

وی افزود: در نیمه دوم ماشین سازی شجاعت و جسارت بیشتری به خرج داد و به گل هم رسیدند البته روی صحنه پنالتی بحث و اعتراض داریم ‌آنچه دیدیم پنالتی نبود اما در هر صورت ماشین سازی در نیمه دوم تیم خوبی نشان داد. تجربه بازیکنان و استفاده از فرصت باعث شد که گل دوم هم بزنیم.

سرمربی سرخپوشان افزود: بازی خوبی در مجموعه برای ما بود با توجه به نتیجه‌ای که در نهایت کسب شد و از گرفتن این سه امتیاز خوشحال و راضی هستیم. نیمه اول خوب بازی کردیم و موقعیت‌های گلزنی داشتیم و یک گل خوب در دقیقه ۲۵ زدیم که اتفاق خوشایندی برای ما بود.

گل محمدی ادامه داد: نیمه دوم ماشین سازی با شجاعت و جسارت بازی کرد و راحت‌تر توپ را چرخاند. در این جور بازی‌ها زدن گل دوم مهم است اما نتوانستیم به گل دوم برسیم و هرچه به دقایق پایانی می رسیدیم استرس تیم ما بیشتر می‌شد و حریف هم از یک پنالتی به گل رسید. در چند دقیقه‌ای که ماشین سازی گل زد خیلی خوب بازیکنان توانستند به خودشان مسلط باشند و فوتبال احساسی بازی نکردیم و بازی را به کناره‌ها بردیم و ارسال کردیم. این واکنش خوبی به گل حریف بود و با حوصله بازی کردیم و گل هم زدیم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: این گل و برد را به روح مهرداد عزیز تقدیم می‌کنیم و امیدوارم روحش همیشه شاد باشد. همیشه در کنار خودمان حسش می‌کنیم. برای علی انصاریان عزیز هم آرزوی سلامتی می‌کنیم. امیدوارم همه بیماران شفا پیدا کنند. یکسال از کرونا گذشته و در این مدت عزیزان زیادی از دست دادیم. روزهای سختی را از دست دادیم.

وی افزود: فوتبال توانست به مردم روحیه بدهد و بعد از کادر درمانی این فوتبالیست‌ها و اهالی فوتبال بودند که به نشاط جامعه کمک کردند. از همه اهالی فوتبال از رسانه‌ها و فدراسیون تشکر می‌کنم برای چندمین مرتبه است که می‌گویم فوتبالیست‌ها از جانشان مایه می‌گذارند و اهالی فوتبال با سختی کار می‌کنند تا جامعه با نشاط باشد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه برای چندمین مرتبه بعد از گل زدن عقب می‌نشینند گفت: سوال خوبی است درست می‌گویند باید بعد از زدن گل واکنش بهتری به ادامه بازی داشته باشیم. بهترین کار زدن گل دوم است و خوب دفاع کردن است. حتما باید این مشکل را برطرف کنیم و این مشکلی نیست که حل نشود و باید با تمرین بیشتر حلش کنیم. البته بازیکنان ما از نظر روحی وروانی تحت فشار زیادی هستند.

گل محمدی تاکید کرد: در هر صورت باید بگویم از زمانی که تمرینات را اوایل خردادماه در کرونا شروع کردیم بدون استراحت کار می‌کنیم و در پرسپولیس انتظار هواداران زیاد و به حق است و فشار تمرینات هم هست. لیگ و جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را داشتیم که چند بازی در ۱۸ روز انجام دادیم و زیر فشار روحی و روانی زیادی بازی کردیم و ۴ روز پشت سرهم تعطیلات نداشته‌ایم. بحث‌های فنی یک طرف مسایل حاشیه‌ای که برای باشگاه به وجود آمد فشار روی ما خیلی زیاد بوده است.

وی تصریح کرد: تا ۲۷ اسفند تعطیلاتی نداریم و روزها و هفته‌های خیلی سختی پیش رو داریم. هیچکس به این مسایل نگاه نکرده است. هیچ توجهی به استراحت تیم‌ها نشده است. در ماه‌های آینده فشردگی مسابقات زیاد است و باید مدیریت کنیم. حداقل کاری که باشگاه می‌تواند بکند مشکلات مالی را حل کند.

وی افزود: سازمان لیگ هم باید به فکر استراحت تیم‌ها باشد اینکه وقتی بازیکنی می‌گیریم از او بتوانیم استفاده کنیم. مردم و هواداران بازیکنان ما را خوب درک کنند. ببخشید زیاد صحبت کردم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments