۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰

گل‌محمدی: عملکرد رسول‌پناه مشخص است و نمی‌خواهم صحبت کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چیزی که برای ما مهم است، باشگاه و تیم است و باید حواسمان به کارمان باشد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت یحیی گل‌محمدی پس از پایان جلسه امروز با هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و اظهارات مهدی رسول پناه، اظهار داشت: این جلسه ما ربطی به بیانیه او نداشت. الان آرامش تیم و باشگاه از همه چیز مهم تر است. باید تمرکزمان به کارمان باشد. دوست ندارم در مورد این مسائل پیش پا افتاده صحبتی داشته باشم. عملکرد او برای همه مشخص است. چیزی که برای ما مهم است، باشگاه و تیم است و باید حواسمان به کارمان باشد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه ترکیب جدید هیات مدیره را چقدر همراه با کادرفنی تیم می بیند، گفت: در هر صورت فکر می‌کنم صدری عضو مهمی است. از امروز کارش را شروع کرد و برای کمک آمده است. کار باشگاه تیمی است. همه ارکان باشگاه باید دست به دست هم بدهند و اتحاد داشته باشند. از بازیکنان و مربیان تا هیات مدیره و کارکنان باشگاه و درنهایت هم حمایت هوادران که همیشه بوده است. فکر می کنم با همین اتحاد و همدلی می توانیم کارمان را پیش ببریم.

وی در مورد اینکه هواداران نگران روند نتیجه‌گیری هستند، عنوان کرد: از لحاظ نتیجه‌گیری خودم هم واقعا راضی نیستم. طور دیگری فکر می‌کردم. در هر صورت اتفاقات فوتبالی هم برای ما افتاد. مثل اشتباهات داوری و مصدومیت بازیکنان، نمی‌خواهیم کارمان و نتایجمان را توجیه کنیم ولی هواداران مطمئن باشند با تمام وجود کار می کنیم. فقط باید تمرکزمان روی کار باشد.

سرمربی پرسپولیس گفت: مشکلات در این باشگاه وجود دارد و باید با سعه صدر و صبوری بیشتر کار کنیم. بازیکنان هم واقعا از جانشان مایه می گذارند و سختی های زیادی را تحمل می کنند. بیشتر بار مشکلات باشگاه روی دوش بازیکنان است چون تمام مشکلات مالی موجود در باشگاه در شرف حل شدن است یا در آینده ممکن است این اتفاق بیفتد.

گل‌محمدی تصریح کرد: بازیکنان با تحمل و صبوری خودشان کمک زیادی به این باشگاه کردند. تسویه‌های زیادی که با مربیان و بازیکنان شده است. فقط به خاطر صبوری بازیکنان بوده و آن‌ها در این چند وقت گذشته واقعا شکیبا بودند. از تک تکشان باید تشکر کنیم. واقعا قابل احترام هستند. باید از تک تک بازیکنان تشکر کنم. به خاطر اینکه واقعا انسان‌های بزرگی هستند. این تیم را دوست دارند و عاشق تیم هستند و با تمام مشکلاتی که وجود دارد با تمام وجودشان کار می کنند.

 

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments