۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱

گل‌محمدی: بازی مهمی بود و باید برنده می‌شدیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیروزی این تیم مقابل التعاون توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر برابر التعاون اظهار کرد: بازی خیلی سختی بود زیرا از لحاظ هماهنگی، هنوز به هارمونی کامل نرسیدیم و به زمان نیاز داریم.

وی ادامه داد: با توجه به تغییرات، کارمان در بازی‌های تدارکاتی سخت شده بود و فکر می‌کنم بازی به بازی بهتر می‌شویم. بازی را خوب شروع کردیم اما در ادامه حریف بهتر شد و حتی می‌توانست به ما گل بزند. در نیمه دوم‌ شرایط روحی و روانی بهتری نسبت به حریف داشتیم. در نیمه دوم بازی یک طرفه‌ای را انجام دادیم و از موقعیت‌هایمان استفاده کردیم.

بازی مهمی بود و باید برنده می‌شدیم. دوباره با التعاون بازی داریم و می‌دانیم هنوز صدرنشین جدول است و کار سختی داریم.

وی درباره جدایی علی علیپور و مهدی ترابی از پرسپولیس گفت: ترابی، بیرانوند، علیپور، نادری و شیری  بازیکنانی بودند که برای ما بازی می‌کردند و دوست داشتیم با ما باشند اما ترابی و علیپور بخاطر شرایطی که داشتند و پیشنهادشان رفتند.

سرمربی پرسپولیس افزود: به آنها تبریک می‌گویم به خاطر انتخاب هایشان و آرزوی موفقیت می‌کنم. سعی کردیم جایگزین کنیم برای پست‌هایی که از دست دادیم. بازیکنان جدید هم نیاز به هماهنگی بیشتر دارند عملکرد امروز آنها  نسبتا خوب بود.

گل محمدی خاطرنشان کرد: از بچه های تیم تشکر می‌کنم برای نیمه دوم خوبی که داشتند. هدیه ارزشمندی بود که بازیکنان به هواداران دادند.

وی درباره عملکرد خوب حامد لک مقابل التعاون گفت: بازی سختی برای او بود زیرا اولین بازی اش را انجام داد. عملکرد حامد در نیمه اول عالی بود و دو عکس‌العمل خوب داشت که ما را در بازی نگه داشت. باید بیشتر تمرین و تمرکز کند، زیرا کارش تازه شروع شده و با تمرینات مداوم می تواند بهتر باشد. از او برای بازی خوبش تشکر می کنم.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments