۲۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲

گفت و گو با محمد حسین علیپور بازیکن جوانان استقلال

در تیم فوتبال جوانان استقلال بازیکنانی بازی می کنند که بی شک آینده درخشانی در انتظار آنهاست.

یه گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت محمدحسین علیپور، مهاجم اردبیلی و ۱۹۱ سانتی متری تیم جوانان استقلال یکی از بهترین بازیکنان این فصل لیگ جوانان محسوب می شود.

محمدحسین که فرزند اول خانواده ای ۴ نفره است و ۲۰ سال سن دارد. (متولد ۲۶ اسفند ۱۳۸۰). این مهاجم بلند قامت یک بازیکن دو پا است و به شماره پیراهن های ۹ و ۱۶ علاقه دارد.

این جوان اردبیلی می خواهد همچون شهریار فوتبال ایران(علی دایی) آینده درخشانی داشته باشد و به یکی از فوتبالیست های نامی این مرز و بوم تبدیل شود.

در ادامه گفت و گو ما با محمد حسین علیپوررا بخوانید:

خودتان را برای مخاطبین استقلال نیوز معرفی کنید..

با سلام به هواداران استقلال بزرگ محمد حسین علیپور هستم اهل اردبیل و عضو تیم فوتبال جوانان استقلال.

در حال حاضر مشغول به تحصیل هستید؟

بله، دیپلم تربیت بدنی دارم و در حال حاضر مشغول به تحصیل هستم.

چطور شد که هوادار استقلال شدید؟

چندین بازیکن مورد علاقه ام در استقلال حضور داشتند. از جمله فرهاد مجیدی، حنیف عمران زاده و بخصوص محمد نوازی و این ها باعث شدند به استقلال علاقه پیدا کنم و عاشق این تیم شوم.

از سابقه خود برایمان بگویید و از نحوه پیوستنتان به استقلال..

در رده نونهالان و نوجوانان در لیگ برتر کشور عضو تیم شهرداری اردبیل بودم. سال اول حضورم در جوانان آقای گل کشور شدم و بعد از آن در استقلال تست دادم و با قبولی در تست باشگاه استقلال به این تیم پیوستم.

با حضورم در جوانان استقلال با به ثمر رساندن ۹ گل بهترین مهاجم تیم شدم و پس از آن قراردادی ۵ ساله با بزرگسالان استقلال امضا کردم.

 در این فصل علاوه بر جوانان با پیراهن امیدهای استقلال هم به میدان رفتید؟

بله، این فصل با صلاحدید آقای برهانی در امید های استقلال هم بازی کردم و در دو بازی یک گل به ثمر رساندم و یک پاس گل دادم و با این تیم قهرمان لیگ امید ها شدیم. آقای برهانی یک مربی حرفه ای و با نظم هستند که به تیم امید استقلال شخصیت قهرمانی دادند.

از آمار خود در لیگ جوانان بگویید..

خدا را شکر امسال یک آمار فوق العاده از خود بجا گذاشتم و در لیگ جوانان در ۱۲ بازی ۹ گل زده و ۶ پاس گل دادم و متاسفاته بقیه بازی ها را بخاطر مصدومیت و محرومیت نتوانستم به تیم کمک کنم.

شرایط استقلال لیگ جوانان به چه صورت است؟

ما در حال حاضر صدرنشین این رقابت ها هستیم. قرار بود این هفته بازی ها از سر گرفته شود اما به دلیل وضعیت قرمز کرونایی شهر تهران فعلا این بازی ها برگزار نخواهد شد.

از کادرفنی جوانان استقلال برایمان بگویید..

بعد از هفته ششم که سرمربی سابق ما آقای جانملکی با نظر مدیر آکادمی تغییر کرد، آقای صدر محمدی جانشین ایشان شد و نتایج قابل قبولی با ایشان بدست آوردیم و با کمک کادرفنی جوان و با دانش ایشان فعلا صدرنشین لیگ هستیم.

از وضعیت آکادمی استقلال راضی هستید؟

نسبت به سال قبل از نظر سخت افزاری و البسه شرایط بسیار بهتر بود ولی همچنان از نظر مالی در مضیقه هستیم و دریافتی نداشتیم.

از شرایط قرارداد خود برایمان بگویید..

من قراردادی ۵ ساله با تیم بزرگسالان استقلال امضا کردم و امیدوارم فصل بعد با نظر آقای فرهاد مجیدی به تیم اصلی استقلال برسم.

سابقه بازی در رده های پایه تیم ملی ایران را دارید؟

در رده جوانان به درخواست آقای پورموسوی به اردوی تیم ملی دعوت شدم و به دلیل مصدومیت فرصت بازی در رقابت های مقدماتی آسیا را از دست دادم.

چه آینده ای برای خود ترسیم کرده اید؟

انشالله در آینده ای نه چندان دور بتوانم آقای گل لیگ برتر ایران شوم. می خواهم روزی بهترین مهاجم آسیا شوم و به لژیونر شدن هم فکر می کنم.

الگوی فوتبالی شما چه کسی است و تیم خارجی مورد علاقه خود را بگویید؟

شهریار فوتبال ایران آقای علی دایی بی شک الگوی من و همه اردبیلی ها هستند. در بین بازیکنان خارجی روملو لوکاکو را می پسندم و تیم محبوب باشگاهی من هم اینترمیلان است.

صحبت های پایانی شما را می شنویم..

در انتها ممنونم از کسانی که تا اینجا به هر نحو ممکن به من کمک کردند. دست پدر و عموی عزیزم را می بوسم که همواره همیشه باعث دلگرمی من بودند و تمام جاهای خالی را برایم پر کردند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x