۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸

گزارش شهرداری در خصوص حذف نام شهدا از تابلوهای شهری

شهردار تهران با اشاره به برخورد شهرداری با پیمانکاران متخلف در خصوص حذف نام "شهدا" از تابلوهای شهری گفت: منتظریم تا شهرداران و معاونان گزارش‌های خود را در این خصوص ارایه کنند.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا (خبرگزاری سلامت)، پیروز حناچی در حاشیه مراسم بهره‌برداری از پل تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید چمران و اتصال آن به بلوار رشیدالدین فضل‌الله با بیان اینکه با افتتاح این پروژه شاهد کاهش بخشی از ترافیک منطقه چمران، ولنجک و نمایشگاه بین المللی خواهیم بود، اظهار داشت: این پروژه امروز موجب ایجاد دسترسی به نمایشگاه بین‌المللی و دانشگاه شهید بهشتی می‌شود.

وی افزود: با احداث این پل گلوگاه ترافیکی این منطقه برداشته می‌شود و از آنجایی که این پروژه با همکاری نمایشگاه بین‌المللی انجام شده امیدواریم با همکاری سایر دستگاه‌ها بتوانیم دیگر گره‌های ترافیکی شهر تهران را باز کنیم.

شهردار تهران اضافه کرد: با افتتاح این پروژه بخشی از خیابان رشید الدین هم تعریض شده است. شاید در آینده نزدیک این پروژه ترافیک اتوبان یادگار امام را نیز کاهش دهد.

حناچی در ادامه با اشاره به تفاهم نامه با وزارت امور خارجه گفت: این تفاهم نامه در راستای اجرای مصوبه سال ۸۲ دولت مبنی بر وظایفی که به شهرداری تهران در خصوص میدان مشق محول شده بود، انجام شده است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا ظرف چند روز گذشته و در راستای اجرای دستورالعمل صادر شده از سوی شما با پیمانکاران متخلف در خصوص حذف نام “شهدا” از تابلوهای شهری برخوردی صورت گرفته است یا خیر گفت: این بخشنامه روز چهارشنبه صادر شده و به دلیل اینکه دو روز تعطیلی داشتیم، منتظریم تا شهرداران و معاونان گزارش‌های خود را در این خصوص ارایه کنند.

شهردار تهران در ادامه با اشاره به موضوع مراسم روز تهران افزود: تلاش می‌کنیم در این روز به ارزش‌هایی از تهران که مورد توجه قرار نگرفته و یا کمتر به آن توجه شده رسیدگی کنیم. براین اساس یک هفته به نام “تهران” خواهیم داشت که هر روز آن برنامه‌هایی در دست اجرا داریم و متناسب با نام‌گذاری آن برنامه‌های متنوع افتتاح خواهیم کرد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x