۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
در دستور کار هفته جاری کمیسیون بهداشت مجلس قرار دارد

گزارش سازمان غذا و دارو در خصوص آخرین وضعیت تولید و واردات دارو در کشور

رئیس سازمان غذا و دارو در خصوص آخرین وضعیت تولید و واردات دارو در کشور به کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گزارش می‌دهد.

به گزارش گروه سیاسی  خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت؛ دستور کار هفته جاری کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اعلام شد.

بر اساس این گزارش طرح و جهش تولید دانش بنیان و ادامه بررسی آخرین وضعیت ویروس کرونا در کشور و راه های مدیریت و کنترل آن روز یک شنبه (۱۹ مرداد ماه) در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد.

همچنین استماع گزارش ریاست کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی و استماع گزارش ریاست سازمان بهزیستی کشور در خصوص اقدامات انجام گرفته، چالش ها و برنامه های آتی آن سازمان و استماع گزارش ریاست سازمان غذا و دارو در خصوص آخرین وضعیت تولید و واردات دارو در کشور در دستور کار روز سه شنبه ( ۲۱ مرداد ماه ) کمیسیون بهداشت قرار دارد.

گفتنی است روز دوشنبه ( ۲۰ مرداد ماه ) کمیته دارو و غذا به منظور بررسی آخرین وضعیت تولید و واردات دارو در کشور، کمیته طب سنتی ایرانی به منظور بررسی وضعیت طب سنتی و همچنین کمیته جمعیت و تعالی خانواده با هدف بررسی آخرین وضعیت جمعیت کشور تشکیل جلسه می‌دهد

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x