Thursday 2 April 2020 | پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲
بازدید: 43

گردشگران به هرمزگان سفر نکنند!

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، گفت: مجلس این آمادگی را دارد چنانچه طرحی از سوی دولت مبنی بر تعطیلی مراکز آموزشی تا پایان اسفندماه ارسال شود با آن موافقت کند.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا (خبر گزاری سلامت)،حسین هاشمی تختی افزود: متأسفانه بیماری کرونا ویروسی است که از خارج از کشور واردشده و در مناطق مختلف نمونه‌های مثبتش پیداشده است.
وی با اشاره به اینکه رعایت نکات بهداشتی و ایمنی باید در دستور کار قرار بگیرد، اظهار کرد: با توجه به جلسات مختلف با وزارت بهداشت و درمان نیز دولت برنامه‌های خوبی دارد که برای دستیابی به این اهداف نیازمند کمک و حمایت مردمی هستیم.
این نماینده مجلس با بیان اینکه امیدوارم با تعطیلی موقتی مدارس و مراکز آموزشی و رو به گرمی رفتن آب‌وهوا شاهد از بین رفتن ویروس کرونا باشیم، اضافه کرد: با توجه به قرارگیری در فصل خوب آب‌وهوایی هرساله در این ایام شاهد حضور گردشگران به هرمزگان هستیم اما با وجود شایع شدن بیماری کرونا ضرورت دارد این سفرها کاهش پیدا کند.
وی با اشاره به اینکه تعطیل کردن مراکز آموزشی جهت حضور در منزل برای کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا است، بیان کرد: امیدوارم مسئولان ذی‌ربط به دنبال طرحی برای کاهش سفرها یا کنترل مبادی ورودی به هرمزگان باشند زیرا باید به هر طریقی سعی در پیشگیری از بیماری کرونا و کاهش شیوع آن داشته باشیم.
هاشمی تختی ادامه داد: به گردشگران توصیه می‌کنم از سفر غیرضروری به هرمزگان خودداری کنند تا بتوانیم همگی در این مرحله مهم به از بین رفتن این ویروس سهم مهمی ایفا کرده باشیم.
این نماینده مجلس در پایان در خصوص شایعه تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی تا پایان اسفندماه، گفت: مجلس این آمادگی را دارد چنانچه طرحی از سوی دولت مبنی بر تعطیلی مراکز آموزشی تا پایان اسفندماه ارسال شود با آن موافقت کند.
انتهای پیام/

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of