۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

گتوزو: هرگز آنچلوتی را رد نکردم

سرمربی ناپولی اعلام کرد هرگز مخالف کارلو آنچلوتی نبوده است و تنها روشش با او تفاوت دارد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا( خبرگزاری سلامت)، ناپولی سه‌شنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا با دو گل پروجا را شکست داد و به دور بعد صعود کرد. جنارو گتوزو پس از بازی گفت: بازیکنان زیادی در اختیار داریم که تلاش می‌کنند بهترین بازی خود را به نمایش بگذارند. با این حال تلاشی که ما می‌کنیم کافی نیست. ایروینگ لوزانو نمایش خوبی داشت و مانند الیف الماس تنها باید به این روند ادامه دهد. در نیمه دوم بازی را رها کردیم و دچار اشتباه‌های زیادی شدیم. این موضوع را بررسی خواهم کرد.

سرمربی ناپولی که چند ماه پیش جانشین کارلو آنچلوتی شد درباره انتقادهای اخیر اظهار کرد: ما در این روزها با انتقادهای زیادی روبه‌رو شدیم. آنچلوتی برای من یک استاد فوتبال بود. روش او با من فرق می‌کند. من روزنامه و سایت‌ها را خواندم که گفته بودند روش کاری آنچلوتی را رد می‌کنم. من هیچ‌کس را رد نمی‌کنم. تنها تلاش می‌کنم بازیکنانم در مسیر متفاوتی باشند.

سرمربی ایتالیایی افزود: سیستم ۳-۳-۴ کاملا متفاوت با سیستم ۲-۴-۴ است اما من با آنچلوتی مشکلی ندارم. ما باید همیشه خوب رفتار کنیم اما در مقابل از اظهارات‌مان استفاده می‌کنند.

گتوزو در پایان گفت: امیدوارم پیشرفت کنیم و به این روند ادامه دهیم. برابر اینتر و لاتزیو در ۴۵ دقیقه اول خیلی خوب بازی کردیم و سپس مشکلات‌مان آشکار شد.(ایسنا)

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x