۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
پزشکیان در گفت‌وگوی اختصاصی با طبنا:

گام چهارم اجرای سیاست‌های رهبری است/ وحدت رمز موفقیت کشور

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی‌گفت: باید تصمیماتی که مسوولان سیاسی کشور، مسوولان سیاست خارجی و سیاست مقام معظم رهبری اتخاذ شده مورد توجه قرار گیرد.

مسعود پزشکیان در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت) با بیان این مطلب افزود: اینکه آمریکا و اروپا به میز مذاکره برگردند یا نه و به تعهداتشان در برجام عمل کنند ملاک عملکرد ما نیست، ما به راه خودمان ادامه می‌دهیم.

وی در پاسخ به اینکه در گام چهارم قرار است تا نظارت آژانس بر فعالیت‌های هسته‌ای ایران کاهش یابد و آیا این اقدام را موثر بر جریان هسته‌ای می‌بینید، ادامه داد: در این موضوع باید تصمیماتی که مسوولان سیاسی کشور، مسوولان سیاست خارجی و سیاست مقام معظم رهبری اتخاذ شده مورد توجه قرار گیرد.

پزشکیان در واکنش به این پرسش که همیاری مسوولان در کشور با گام چهارم، چقدر به دستگاه دیپلماسی برای پیشبرد اهداف کشور، کمک می‌کند، اظهارکرد: باید برای انجام سیاست‌هایی که از سوی مقام معظم رهبری اتخاذ شده در کشور همکاری و همیاری صورت بگیرد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی‌درباره اثرگذاری این گام‌ها، گفت: نهایتا وقتی ما با وحدت عمل کنیم گام در هر راهی که بگذاریم می‌توانیم موفق باشیم و وحدت حرف اول و آخر را می‌زند.

خبرنگار: محمدسیاح

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments