۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
حاجی دلیگانی:

کنکور به هیچ وجه نباید با مسائل سیاسی ممزوج می‌شد

حاجی دلیگانی با بیان اینکه کنکور به هیچ وجه نباید با مسائل سیاسی ممزوج می‌شد از درخواست از رییس مجلس شورای اسلامی برای ورود به موضوع زمان برگزاری کنکور جهت رفع بلاتکلیفی جوانان خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی  با اشاره به اظهارات متناقض وزراتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پیرامون زمان برگزاری کنکور و تغییر ناگهانی تصمیم خود تنها بعد از گذشت ۲۴ ساعت، گفت: بنده در این مورد از رفتار مجموعه دولت تعجب کردم، چرا که برگزاری کنکور یک موضوع کاملا کارشناسی است و به هیچ وجه نباید با مسائل سیاسی ممزوج می‌شد، بنابراین از بابت اتخاذ این تصمیم از دولت گلایه‌مند هستیم.

تلاش مجلس برای رفع دغدغه خانواده‌ها پیرامون زمان برگزاری کنکور

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تصمیم‌گیری پیرامون زمان برگزاری کنکور باید در فضایی کاملا کارشناسانه صورت می‌گرفت که نتیجه آن مردم را در حالت بلاتکلیفی قرار ندهد.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: بنده امروز در این مورد با ریاست مجلس شورای اسلامی صحبت کردم و از وی خواستم که این موضوع را پیگیری کند  تا جوانان شرکت‌کننده از حالت بلاتکلیفی خارج شوند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of