Saturday 6 June 2020 | شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
بازدید: 131
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

کنفرانس منامه، با هدف مقابله با ایران برگزار می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: رژیم صهیونیستی و آمریکا خود اصلی ترین دلیل تنش و بحران در منطقه هستند و از ارائه راهکار برای بهبود شرایط خلیج فارس عاجز هستند.

به گزارش گروه سیاسی طبنا(خبرگزاری سلامت)، کمال دهقانی فیروزآبادی تصریح کرد: آمریکا و متحدانش وقتی شاهد قدرت گرفتن محور مقاومت و مقابله آنها با رویکرد غیر قانونی آمریکا در منطقه هستند هیچ چاره ای ندارند که از همه ابزارهای خود برای فضاسازی علیه ایران استفاده کنند و کنفرانس منامه نیز یکی از این فرصت‌ها است.

وی افزود:کشورهایی نظیر عربستان و بحرین هیچ استقلالی در عرصه سیاست خارجی ندارند و آنچه را آمریکا دیکته می‌کند دنبال می‌کنند اما باید بدانند شکاف بین حاکمیت و مردم در این کشور‌ها با اینگونه رفتار‌ها روز به روز عمیق تر می‌شود.

نماینده مردم تفت در مجلس شورای اسلامی‌تاکید کرد: اقدامات برخی کشور‌های خودباخته حاشیه خلیج فارس علیه ایران شنا کردن در خلاف جهت جریان آب است و هیچ تاثیری بر قدرت نفوذ ایران نخواهد داشت بی شک امنیت خلیج فارس نیز با هیچ نیروی خارجی و استعماری ای تامین نمی‌شود بلکه خود کشور‌های حاشیه ای باید در مورد آن به یک تصمیم واحد برسند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی‌در پایان خاطر نشان کرد: لازم است کمیسیون امنیت بررسی همه جانبه ای در خصوص این اقدام بحرین و میزبانی چنین اجلاسی انجام دهد.

امروز دوشنبه منامه پایتخت بحرین میزبان اجلاسی با محوریت مقابله با اقدامات ایران در خلیج فارس است و قرار است یک هیئت از رژیم صهیونیستی نیز در این اجلاس شرکت کند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of