۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸

اظهارات رییس کمیته استیناف درباره رای دیدار سپاهان- پرسپولیس

رییس کمیته استیناف می گوید ازدحام جمعیت مقابل هتل تیم فوتبال سپاهان به میزانی نبوده که از حضور به موقع آن ها در ورزشگاه نقش جهان برای دیدار با پرسپولیس جلوگیری کند.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) علیرضا صالحی رییس کمیته استیناف درباره رای دیدار سپاهان پرسپولیس بیان کرد به دلیل شیوع بیماری کرونا تصممیاتی از طرف وزارت بهداشت و ستاد مبارزه با کرونا گرفته شد. سال گذشته تصمیم بر این بود که بازی ها بدون تماشاگر برگزار شود. بازی بین سپاهان و پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نبود. بازی قرار بود از ساعت ۱۶:۱۵ روز ۴ اسفند ماه برگزار شود. اما به دلیل تاخیر تیم سپاهان برای حضور در ورزشگاه که دلیلش را ازدحام بیش از حد تماشاگرانشان مقابل هتل اعلام کرده بودند، باعث شد مسئولان برگزاری مسابقه بر اساس آیین نامه برگزاری مسابقات، بازی را با نیم ساعت تاخیر برگزار کنند.

کمیته استیناف

کمیته استیناف

او ادامه داد: بعد از دیدن فیلم ها، فهمیدیم ازدحام به گونه ای نبوده که قابل کنترل نباشد. با توجه به اینکه نیروی انتظامی و گارد ویژه در محل بود و می توانستند جمعیت را کنترل کنند که این کار را هم کرده بودند. آنچه در گزارش ها وجود دارد به تعلل سپاهان برای رسیدن به ورزشگاه اشاره دارد. این تاخیر به هر حال حادث می شود و بعد از رسیدن به ورزشگاه، با وجود اینکه از آن ها خواسته می شود بازیکنانشان با حضور در زمین بدن هایشان را گرم کنند که نشان دهنده اراده آن ها برای برگزاری مسابقه باشد، اما آن ها مبادرت به انجام بازی نمی کنند و در زمین هم حاضر نمی شوند. کمیته انضباطی هم رای را به نفع پرسپولیس صادر و سپاهان را ۱۵۰ میلیون تومان جریمه می کند. همچنین قرار بود سپاهان در اولین بازی خانگی اش فقط برای ۵۰ درصد ورزشگاه بلیت فروشی کند. بعد از جلساتی که برگزار شد به جز بحث بلیت فروشی بقیه آرای کمیته انضباطی را برای این بازی تایید کردیم. با این حکم تیم سپاهان به عنوان بازنده این دیدار معرفی شد و ۱۵۰ میلیون تومان هم جریمه شده است. این رای قطعی است.ایسنا

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x