۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲

کمک ۶۰ واحد صنعتی گیلان برای کمک آسیب‌دیدگان کرونا

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، از کمک 500 میلیون تومانی60 واحد تولیدی شهرک‌های صنعتی گیلان به آسیب‌دیدگان از شروع کرونا خبر داد .

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  شاتا، فرهاد دلق پوش در راستای مسئولیت های اجتماعی صنایع، در مواجهه با ویروس کرونا گفت: صاحبان صنایع استان از همان روزهای نخست نسبت به تأمین و توزیع اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم و بخش‌های درمانی برای پیشگیری از شیوع این بیماری در سطح استان پای کار آمدند و همچنان که برای کمکی به ارزش ۵ میلیارد ریال به اقشار نیازمند و آسیب دیده کرونا در گیلان اقدام نموده اند.

وی در ادامه گفت: صاحبان واحدهای تولیدی شهرک‌های صنعتی قرار است همچون سایر مردم تا پایان ماه صفر برای کمک به آسیب دیدگان ناشی از کرونا و نیازمندان در شرایط فعلی کمک‌های مومنانه خود را ادامه دهند.

دلق پوش تصریح کرد: شرایط فعلی ایجاب می‌کند تا بخش خصوصی در کنار مسئولان دولتی قرار گرفته و تا شکست کامل این ویروس در سطح کشور از هیچ تلاشی دریغ ننمایند.

وی در پایان از همه فعالان اقتصادی و واحدهای تولیدی درخواست کرد: با کمک‌های مجاهدانه خود تا شکست کامل کرونا و کمک به آسیب دیدگان این بیماری با بخش های دیگر مشارکت کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments