۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵

کمک ۱۵۰ میلیون تومانی یک خیّر بابلی برای ساخت مسکن مددجوی تحت حمایت

مازندران/ یک نیکوکار بابلی، برای ساخت مسکن ویژه مددجوی زیر پوشش حمایتی کمیته امداد اماما خمینی، ۱۵۰ میلیون تومان کمک کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت، رئیس کمیته امداد امام‌خمینی(ره) بابل گفت: یکی از خیّران این شهرستان ۱۵۰ میلیون تومان برای ساخت مسکن مددجو مساعدت کرد.

احمد جعفری به نقش خیّران در کمک به رفع مشکلات خانواده‌های تحت حمایت تأکید کرد و افزود: توانمندی جامعه هدف تحت حمایت این نهاد، با مشارکت خیّران انجام می شود.

رئیس کمیته امداد بابل با بیان اینکه جامعه هدف تحت حمایت این نهاد، نیازهای متعددی از جمله معیشت، مسکن و اشتغال دارند، تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود، کمک‌های خیّران برای توانمندی و رفع مشکلات آنها، تأثیر بسزایی دارد.

وی اظهار داشت: خیرین برای اهداء کمک‌های غیرنقدی خود در قالب مصالح ساختمانی و سایر موارد می‌توانند با مراجعه به کمیته امداد یا مراکز نیکوکاری تابعه این نهاد در شهرستان بابل اقدام کنند.

وی گفت: در شش ماهه نخست سالجاری برای ۲۸ مددجو کمک به ساخت و تکمیل و تعمیر مسکن مجموعا به مبلغ ۲۳۸ میلیون تومان هزینه شده است.

جعفری خاطر نشان کرد: در بابل ۵ هزار و ۷۰۰ خانوار زیر پوشش حمایت کمیته امداد قرار دارند و از خدمات این نهاد بهره مند می شوند.

خبرنگار: راضیه عنایتی

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments