۰۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۴

کمپین جذب داوطلب برای هانگژو۲۰۲۲

کمیته برگزاری بازی های آسیایی هانگژو 2022 بمنظور جذب داوطلبین برای انجام این رویداد نسبت به تشکیل کمپین های داوطلبی اقدام کرده است.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک کمیته برگزاری بازی های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ در حال ایجاد کمپین هایی برای آماده سازی بمنظور جذب داوطلب در این رویداد است که کمتر از دو سال دیگر به برگزاری آن باقیمانده است.
اخیراً ، شهر هانگژو ، همزمان با روز جهانی داوطلب ، کمپین خدمات داوطلبانه شهر بازی های آسیایی را در فویانگ راه اندازی کرد. در طول مراسم ؛ کمیته برگزاری اتحادیه جوانان چین اولین بسته از ایستگاه داوطلبین V Stop بازیهای آسیایی را منتشر کرد. در این ایستگاهها خدمات داوطلبانه به مهمانان داخلی ، خارجی و ورزشکاران و گردشگران در طول آماده سازی و میزبانی بازی ها ارائه می شود.
۵۵ مورد از این اماکن و ایستگاهها در نقاط اصلی حمل و نقل ، نقاط دیدنی ، موزه ها ، موسسات پزشکی ، میادین و بلوک های تجاری شهر مستقر خواهد شد. در همین روز ، منطقه فویانگ؛ هشت تیم خدمات داوطلب ایجاد نمود که مشتمل بر پشتیبانی پزشکی ، نجات اضطراری ، خدمات زبان خارجی و راهنمای تورهای شهری است. این داوطلبان عمدتا ساکنان محلی فویانگ هستند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments