۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸

«کشیک سلامت» به وضعیت بیمارستان‌ها در ایام کرونا می‌پردازد

برنامه دهم «کشیک سلامت» با موضوع چرایی کاهش خدمات جاری معمول در بیمارستان‌ها در ایام اپیدمی کرونا روی آنتن شبکه سلامت می‌رود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی کشیک سلامت، برنامه دهم «کشیک سلامت» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی و اجرای دکتر حسین قناعتی میزبان دکتر زهرا شیخی؛ نماینده مجلس و سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان و دکتر نادر توکلی؛ دکترای تخصصی، متخصص طب اورژانس، هیات علمی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران و معاون درمان ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران است تا چرایی کاهش خدمات جاری معمول در بیمارستان‌ها در ایام اپیدمی کرونا را مورد بررسی قرار دهد.

«کشیک سلامت» با هدف پیگیری خواسته‌ها و مطالبات مردم از نظام سلامت و مسئولان این حوزه شامل بخش‌های مختلفی از جمله گزارش‌های روز، بررسی آخرین اخبار و اطلاعات، گفت‌وگو و … است.

«کشیک سلامت» به تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی کاری از گروه سلامت اجتماعی شبکه سلامت هر هفته جمعه ساعت ۱۹ الی ۲۰:۳۰ روی آنتن می‌رود. بازپخش این برنامه جمعه ساعت ۲۳ و شنبه ساعت ۱۱ است.

مخاطبان «کشیک سلامت» می‌توانند از طریق صفحه رسمی برنامه در اینستاگرام به آدرس keshikesalamat@ مطالبات، عکس‌ها، ویدیوها، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با سازندگان این برنامه در میان بگذارند.

۰ ۰ vote
Article Rating

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments