۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس:

کشور نیاز به صدای وحدت آفرین دارد

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی‌گفت: هرچند مشکلاتی در نحوه اجرای سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین نقدهای جدی وجود دارد اما با صدای وحدت آفرین می‌توان فضای کشور را آرام کرد.

محمدحسین قربانی در گفت‌‎وگو با طبنا(خبرگزاری سلامت) با بیان این مطلب ضمن تبریک هفته بسیج، افزود: امروز می‌تواند گفت روز خروش مردم برای حفظ اقتدار و صلابت از نظام جمهوری اسلامی ‌در سایه وحدت است.
وی ادامه داد: متاسفانه مجلس شورای اسلامی‌که باید پرچمدار وحدت در کشور باشد در آن صداهای غیرمتعارفی از سوی برخی از همکارانمان می‌شنویم و به هر حال شاید این فضا به نفع کشور و روند وحدت رویه نباشد.
قربانی اظهارکرد: من به عنوان یک پزشک و نماینده مردم از همه مردم به خاطر خویشتن داری در مقابل ناهنجاری اجتماعی عذرخواهی کرده و برای حضور در عرصه‌های مقاومت آنها در شهرهای مختلف کشور و ایستادن پای نظام ایستادند و با حضورشان نقشه دشمنان را خنثی کردند، سپاسگزارم.
عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی‌گفت: می‌توان با همین صدای وحدت آفرین فضا را آرام کرد هرچند مشکلاتی در نحوه اجرای سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین نقدهای جدی وجود دارد و شاید افکار عمومی، نخبگان، خواص و تریبون‌های رسمی، مجلس، ائمه جمعه، فرمانداران، استانداران و رسانه‌ها که پل ارتباطی بین مردم و مسوولان هستند را اغنا می‌کردند اما به هر حال تصمیم این شد.
وی تصریح کرد: امروز در نظام جمهوری اسلامی‌همین تصمیم مورد تایید رهبری قرار گرفت و همه باید دست به دست هم بدهیم تا گرفتاری‌ها برای مردم به حداقل برسد، صف مردم از اغتشاش گران جداست و این یکی از مزیت‌های نظام جمهوری اسلامی‌است و امروز هم با افتخار در خروش مردم تهران شرکت خواهم کرد.
قربانی گفت: چنین فضاهایی دو تا سه بار در کشور تجربه شده و هزینه‌هایی برای این اتفاقات پرداخت کرده‌ایم، امروز دشمنان ما همه امکاناتشان را برای ایستادن در مقابل کشور ما به خدمت گرفته‌اند اما تدبیر مردم و قرار گرفتن پشت رهبری می‌تواند همه این نقشه‌ها را نقش بر آب کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments