۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱

کشف ۱۸۲ میلیارد ریال کالای قاچاق در آذربایجان غربی

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از توقیف یک دستگاه تریلی کشنده و کشف کالاهای قاچاق به ارزش 182 میلیارد ریال و دستگیری 4 متهم در این رابطه خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار “مسعود خرم نیا” اظهار داشت: ماموران پلیس گمرک امنیت اقتصادی استان آذربایجان غربی از طریق منابع اطلاعاتی با خبر شدند یک دستگاه خودرو ترانزیتی خارجی حامل پارچه، پرده،کفش و رومبلی از طریق گمرک مرزی بازرگان وارد ایران شده و قرار بوده از مسیر گمرک آستارا به مقصد کشور دیگری خارج شود که رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان افزود: با بررسی دقیق تر موضوع مشخص شد که تریلی کشنده از مسیر اصلی خارج و درگمرک آستارا اعلام وصول نشده است که با توجه به حساسیت موضوع و با هماهنگی مراجع قضائی، نماینده شرکت حمل و نقل به مقر پلیس گمرک بازرگان دعوت و نامبرده پیرامون این موضوع بیان داشت راننده تریلی تبع خارجی بوده و تلفن همراه خود را خاموش کرده است.

وی بیان کرد: با انجام یکسری کارهای اطلاعاتی و طی یک عملیات منسجم پلیسی ماموران موفق به شناسایی ۴ نفر که با خارج کردن تریلی از مسیر اصلی و هدایت آن به یکی از کارگاه های مبل سازی شهرهای مرکزی کشور و قصد فروش کالاها را داشتند، دستگیر شدند.

به گفته فرمانده انتظامی انتظامی استان آذربایجان غربی، برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه ۱۸۲ میلیارد ریال بر آورد شده است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x