۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳

کشف ۱۲۸قبضه سلاح شکاری قاچاق

رئیس پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام باند فروشندگان سلاح در فضای مجازی و کشف 128 قبضه سلاح شکاری قاچاق خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس،‌ سرهنگ “یزدان سلیمان آبادی” در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: در اجرای طرح برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت در فضای مجازی، ماموران پایگاه دهم  پلیس امنیت عمومی تهران در رصد های اطلاعاتی از فعالیت باند خرید و فروش اسلحه شکاری قاچاق در فضای مجازی مطلع شدند.

وی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد، اعضای این باند مقدار فراوانی سلاح شکاری قاچاق تهیه و در مخفیگاهشان پنهان کرده اند، افزود: در پالایش های اطلاعاتی سرکرده باند شناسایی و مراقبت های ویژه پلیسی از وی آغاز شد.

رئیس پایگاه دهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم در محدوده صالح­ آباد شناسایی شد، ابراز داشت: تردد و حرکات متهم تحت نظر قرار گرفت و ماموران موفق شدند با هماهنگی های قضائی وی را در عملیاتی  ضربتی دستگیر کنند.

این مقام  انتظامی خاطر نشان کرد: در بررسی های بیشتر از مخفیگاه  متهم، ۱۲۸ سلاح شکاری قاچاق   و ۳۰ فشنگ دست ساز کشف و وی به قاچاق بودن اموال کشف شده معترف شد.

سرهنگ سلیمان آبادی خاطر نشان کرد: دستگیری سایر اعضای باند و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x